fot. tiktok/@nikkivianna
in

Nagrała reakcję ukochanego na wieść o ciąży. Takich scen się nie spodziewała.

Nikki Viann powiedziała swojemu ukochanemu, że będą mieli razem dziecko. Reakcja partnera rozłożyła ją na łopatki. Czegoś takiego nigdy by się nie spodziewała. Chwilę później wszyscy mieli łzy w oczach.

Kobieta uznała, że reakcja mężczyzny była na tyle zaskakująca, że podzieli się nią z internautami. Wcześniej ukryła w pokoju telefon, bo chciała nagrać reakcję chłopaka, aby mieć pamiątkę z tej niezwykłej chwili.

Reakcja na wieść o dziecku

Na nagraniu, które trafiło do sieci, możemy zobaczyć, jak para wchodzi do swojego mieszkania. Do stołu przywiązane są kolorowe balony, a na blacie widać zdjęcia USG. Mężczyzna od razu rozumie, co jego ukochana ma mu do przekazania. Nie może w to uwierzyć. Prosi Nikki, aby nie żartowała. Kobieta potwierdza, że jest w ciąży.

@nikkivianna

When I suprised my boyfriend with the Big News! #pregnancyannouncement #pregnant #baby2021

♬ Bella’s Lullaby – Michele Garruti

Mężczyzna momentalnie pada na kolana i zakrywa głowę dłońmi. Nie spodziewał się, że usłyszy coś takiego. Początkowo nie wiemy, czy wieść o dziecku sprawiła mu radość, czy może jednak nie. Wątpliwości zostają jednak szybko rozwiane.

Nikki pyta ukochanego, co się z nim dzieje. Odpowiedź mężczyzny zwala z nóg.

„Nigdy nie miałem rodziny” – mówi.

Nikki pociesza chłopaka i zapewnia, że ona i dziecko będą jego rodziną.

Nagranie w momencie stało się prawdziwym hitem i wzruszyło internautów do łez. Zostało obejrzane już ponad 20 mln razy.

„’Nigdy nie miałem rodziny’. To zdanie naprawdę mnie poruszyło. Sam też kiedyś byłem w takiej sytuacji, ale teraz mam swoją rodzinę. Gratulacje.” – pisze jedna z internautek.

Dziecko pary przyszło już na świat. Są szczęśliwą rodziną, która wspiera się nawzajem każdego dnia.