fot. Youtube/Christy Keane Can
in

Głuche dziecko po raz pierwszy słyszy „Kocham Cię” z ust mamy – Jego reakcja wzrusza do łez!

Rodzice malutkiej Charlie szybko zdali sobie sprawę, że jest z nią coś nie tak – ich córeczka kompletnie nie reagowała na dźwięk.

Rodzice podejrzewali, że może mieć ona problem ze słuchem i postanowili natychmiast zabrać ją do lekarza.

Słuch jest niezwykle ważny w rozwoju małego dziecka. Od samych narodzin, uczy się ono mowy, rejestrując dźwięki. Słuch ma także duży wpływ na naukę czytania i pisania.

Dlatego jeśli tylko podejrzewasz, że Twoje dziecko może mieć z tym jakiś problem, ważne jest, aby jak najwcześniej szukać pomocy. Najlepsze aparaty słuchowe, narzędzia i techniki zapewnią dziecku prawidłowy rozwój i lepszą przyszłość. Choć rodzice Charllotte odkryli ten problem wcześnie, nie byli pewni, czy aparat słuchowy pomoże.

Jednak po umieszczeniu w uszach Charly aparatu słuchowego, nie minęło wiele czasu, zanim ta mała kruszynka zapatrzyła się w oczy matki, gdy tylko usłyszała jej głos. To była dla niej tak wzruszająca chwila, że niemal zalała się łzami.

To niesamowite, że dziecko w takim wieku może mieć w sobie tak wiele emocji. Zobacz poniżej jej niezwykłą reakcję, kiedy usłyszała swoją matkę po raz pierwszy i koniecznie podziel się nią ze swoimi bliskimi!