in

Kobieta na lotnisku rasistowsko odnosi się do Afroamerykanina – jego reakcja jest bezbłędna!

Świat jest nadal pełen rasistowskich zachowań, co jest totalnie żenujące. Nikt nie ma prawa osądzać innych poprzez kolor skóry czy pochodzenie.

Większość z nas pewnie tego nie zauważa, ale wiele osób w swoim codziennym życiu nadal doświadcza okrutnych przejawów rasizmu. Całe szczęście istnieją media społecznościowe, dzięki którym takie karygodne zachowania mogą ujrzeć światło dzienne i pomóc szerzyć świadomość w temacie rasizmu. Całkiem niedawno, pracujący w branży muzycznej Emmit Walker, opowiedział głośno o przykrej sytuacji, której doświadczył na własnej skórze. Jego post udostępniło już ponad 300 tysięcy osób!

Mężczyzna był na lotnisku i miał odbyć lot pierwszą klasą do pracy w Waszyngtonie. Stanął więc w kolejce dla pasażerów z pierwszeństwem. Za nim stała pewna kobieta, która nie mogła uwierzyć, że człowiek taki jak Emmit, może lecieć pierwszą klasą:

Ona: Przepraszam, ale wydaje mi się, że stoi pan w nieodpowiednim miejscu – powinien nas pan przepuścić. To jest kolejka dla pasażerów z pierwszeństwem.
 
Ja: Pierwszeństwo mają osoby podróżujące pierwszą klasą prawda?
 
Ona: Tak… a teraz proszę wybaczyć, ale wezwą wszystkich państwa dopiero, kiedy my się odprawimy.
 
Ja (wyciągając jej przed twarz bilet pierwszej klasy): Spokojnie, proszę się nie martwić, jestem w dobrej kolejce, a że stoję tu dłużej, może się pani odprawić zaraz po mnie.
 
Ona (wciąż nie odpuszcza): Pewnie służy w armii, albo coś takiego, co nie zmienia faktu, że my płacimy za swoje bilety, więc i tak powinien poczekać.
 
Ja: Niiie, jestem za duży, żeby przyjęli mnie do jakiegokolwiek wojska. Jestem po prostu czarnuchem, który ma pieniądze! (Wszyscy w kolejce zaczęli klaskać)
 
Pasażerom jak i internautom strasznie spodobała się odpowiedź czarnoskórego mężczyzny. Dał tej kobiecie idealną nauczkę! Udostępnij tę historię na Facebooku jeśli się z tym zgadzasz!