in

15-latek najbogatszym dzieckiem w Dubaju. Zobacz, jak wygląda jego luksusowe życie

Z pewnością niejedna osoba chciałaby mieć takie życie jak pewien 15-latek. Wystarczy jedno pstryknięcie palca, a dostaje wszystko, czego chce. Jego życie bardzo różni się od życia zwykłych dzieci. Tyle, że Rashid miał szczęście urodzić się w rodzinie magnata budowlanego Saifa Ahmeda Belhasa. Rodzina mieszka w Dubaju.

Nastolatek uczy się w elitarnej szkole. Nauczyciele robią wszystko, aby zapewnić mu komfort. Rashid jest najmłodszy z całej rodziny i nie odziedziczy całej swojej ojcowskiej fortuny. Ale ojciec spełnia teraz każdą zachciankę swojego synka.

Nie mieszkają w rezydencji, ale w pałacu! Kilka lat temu chłopiec zapragnął mieć własne zoo. I jak możecie się domyślić, zoo powstało – niedaleko domu. Sam chłopiec nazywa to zoo swoją ,,farmą”.

W jego zoo żyją rzadkie zwierzęta. Koszt utrzymania ,,farmy” jest równy rocznemu budżetowi małego kraju.

Chłopiec jest najbardziej przywiązany do dzikich kotów – tygrysów, lampartów i lwów. Zoo często jest odwiedzane przez celebrytów.

Rashid od czasu do czasu robi zdjęcia na swojej stronie na Instagramie. Ma już ponad 1,5 miliona subskrybentów. Nastolatek stał się popularny po tym, jak bloger modowy Witalij Zdoroweckiy odwiedził zoo.

Facet nie jest zadowolony z napływu gwiazd. On sam nie ma czasu na spotkania ze wszystkimi. Odmawia przyjęcia niektórych gwiazd. Ale do zoo zawitali już m.in. piłkarze Ronaldo i Messi, artyści tacy jak Jackie Chan i Paris Hilton, piosenkarka Merae Carey i inni.

Kolejną pasją nastolatka są trampki. Dziś ma w swojej kolekcji ponad 200 tysięcy par. Za najdroższą parę ojciec chłopca zapłacił 8000 $.

Abdullah pomaga młodszemu bratu w prowadzeniu działalności gospodarczej. Jest to reklama i sprzedaż obuwia sportowego, a także rozmaitych elitarnych akcesoriów.

Ponadto Rashid nie jest obojętny na samochody. I ma ich dużo. Chociaż jeszcze nie ma prawa jazdy, bawi się nimi. Ozdabia je różnymi logo. Na Cadillac – logo trampek Yeezy. Na czerwonym Ferrari znajduje się nadruk Supreme x Louis Vuitton.
 


 
Rashid ma marzenie, które zamierza zrealizować – pożegnać się ze szkołą i stworzyć największy sklep obuwniczy w kraju. Chce, żeby cały kraj był z niego dumny, a przede wszystkim, żeby dumny był jego tata.
 


 
Bardzo możliwe, że wkrótce ten 15-latek zostanie najmłodszym biznesmenem na Bliskim Wschodzie!
 
Podzielcie się tym artykułem ze swoimi bliskimi na Facebooku!