in

Ujawniamy wstrząsająca prawdę – Rak to nie choroba, tylko bardzo dochodowy biznes!

Nowotworu boimy się wszyscy. Na leczenie wydawane są olbrzymie kwoty, a ludzie wokół umierają wycieńczeni nie tyle samym rakiem, co zastosowanymi terapiami, siejącymi spustoszenie w organizmie. Bo rak nie jest prawdziwą chorobą jest bardzo dochodowym biznesem!

Rak nie wybiera. Nie preferuje płci, wieku ani statusu, każdy może paść jego ofiarą. Ale rak to nie choroba. To konsekwencja – stresów i niedoborów witaminy B17 (amigdaliny), witaminy C, D i magnezu w tkankach, roli PP i B2 w rozwoju komórek nowotworu. A medycyna skupia się na walce z guzem, który jest skutkiem, a nie przyczyną.

Czy wiedzieliście, że tylko 5 % wszystkich środków przeznaczonych na walkę z rakiem wydaje się na badania nad przyczynami powstawania raka?

Nikomu nie zależy na tym, żeby podejmować działania prewencyjne. Żeby chronić nas przed nowotworem. I nawet nie o to żeby go wyleczyć. Chodzi o to żeby go „leczyć”. Im dłużej tym lepiej…

I jak widać czyni się to skutecznie, bo statystyki są przerażające. Każdego roku, mimo stale rosnących wydatków na leczenie, przybywa chorych i umierających na raka.
 
Od lat lekarze praktycy donoszą o skutecznych terapiach z zastosowaniem suplementacji witaminą C, czy witaminą B17 – amigdaliną (Ernst Theodore Krebs), odcinaniu komórkom rakowym glukozy. Dr. Otto Wartburg publikował swoje badania na ten temat już 80 lat temu. Dostał za nie nagrodę Nobla. 3 ośrodki badawcze powtórzyły badania i potwierdziły jego odkrycia.
 
A w oficjalnej medycynie nie zmieniło się nic…
 
Dlaczego?
 
Polecamy wysłuchać, co na ten temat mówi Dr Coldwell: