in

Rafał Trzaskowski potwierdził, że ma koronawirusa. Przy okazji przekazał ważną wiadomość dla Polaków.

Pandemia koronawirusa w ostatnim czasie przybiera na sile. W ostatnich dniach liczba przypadków zakażeń po prostu mrozi krew w żyłach. W ten trudny dla wszystkich okres powinniśmy dbać o siebie i o swoich bliskich w sposób szczególny.

W dniu wczorajszym dowiedzieliśmy się, że żona Rafała Trzaskowskiego zaraziła się koronawirusem. Dzisiaj potwierdził się najgorszy scenariusz – prezydent Warszawy również jest zakażony. Poinformował o tym za pośrednictwem Facebooka. Jednocześnie przekazał bardzo ważną wiadomość dla wszystkich Polaków.

Rafał Trzaskowski zakażony koronawirusem

Jeszcze wczoraj Rafał Trzaskowski poinformował o chorobie swojej żony i dzieci, przy okazji tłumacząc, że musi skierować się na przymusową kwarantannę, ale jego test wyszedł negatywnie i raczej nie ma co się martwić o swoje zdrowie.

„Ze względu na chorobę mojej żony przebywam na kwarantannie. Na razie jestem zdrowy – test robiłem wczoraj. Pracuję zdalnie. PS. Trzymajcie kciuki za Gosię” – napisał na Facebooku Rafał Trzaskowski.

Nie minęło dużo czasu, a dowiedzieliśmy się, że głowa Warszawy również zmaga się z COVID-19. Rafał Trzaskowski poinformował o tym Polaków i jednocześnie zaapelował do każdego z nas o to, abyśmy o siebie dbali:

„Dołączyłem do Gosi i dzieci. Chorujemy razem. Uważajcie na siebie!” – napisał Rafał Trzaskowski.

Podzielcie się tą ważną informacją z innymi!

Źródło: twitter.com, miniaturka: Platforma Obywatelska RP, CC0, via Wikimedia Commons