in ,

Radosław Majdan zdradził szokującą prawdę o swoim synku. Wielu fanów bardzo nad tym ubolewa.

Radosław Majdan zwierzył się swoim fanom z czegoś, czego nikt się nie spodziewał. Okazuje się, że jego synek nie będzie chrzczony. Z bólem serca postanowił zdradzić także powód, dla którego podjął taką decyzję. Jesteśmy w szoku!

Upragniony synek przyszedł na świat

Był bramkarz w czerwcu tego roku po raz pierwszy został ojcem. Będąc w związku z Małgorzatą Rozenek, traktował jej synów jak własnych, jednak dopiero mały Henio sprawił, że mężczyzna mógł się poczuć naprawdę ojcem.

W mediach społecznościowych możemy znaleźć mnóstwo zdjęć maluszka, ponieważ para lubi się dzielić swoim szczęściem z innymi.

W ostatnim czasie w rozmowie z Jastrząb Post z ust Radosława Majdana padły słowa, których nikt się nie spodziewał. Mały Henio póki co nie będzie chrzczony. Chociaż uroczystość była już planowana i miała odbyć się z rodziną celebrytki w jej miejscowości, plany nieco się zmieniły. Były bramkarz tłumaczy powód tej decyzji.

„Nie myślimy o chrzcie. Za dużo rzeczy dzieje się w kościele, takich, które nam się nie podobają. Na razie nie chcemy i nie będziemy chrzcić naszego syna” – mówi.

Ani Radosławowi Majdanowi, ani Małgorzacie Rozenek nie podoba się to, co w ostatnim czasie ma miejsce w Kościele. Poza tym trzeba zaznaczyć fakt, że Henio przyszedł na świat przez in vitro, a tego Kościół jak wiemy nie akceptuje.

Źródło:kobieta.wp.pl