in

Pokazała paragon za obiad z Zakopanego. Kwota wprawiła internautów w osłupienie

Nie ma wątpliwości co do tego, że Zakopane jest kierunkiem przyciągającym turystów nie tylko w lato, ale także w zimę. Nieziemskie widoki pozostają w naszej pamięci na lata i sprawiają, że chcemy wracać w góry. Nie zawsze jednak jesteśmy zadowoleni z rachunków, jakie przychodzi nam zapłacić za posiłki w tamtejszych restauracjach.

Tym razem jednak pojawiła się dobra wiadomość. Jedna z TikTokerek postanowiła pochwalić pewien lokal. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, dowiadując się, ile przyszło jej zapłacić w lokalu. Kobieta jednak nie żałuje.

Paragon z Zakopanego

Znana na TikToku testerka postanowiła pochwalić ekskluzywną restaurację, w której wydała łącznie… prawie 700 zł. Agnieszka testuje jedzenie w różnych lokalach w całym kraju. W ostatnim czasie zdecydowała się na wizytę w jedną z droższych restauracji w Zakopanem.

„Będąc w Zakopanem, odwiedziłam Restaurant Giewont z przepięknym widokiem na góry. Restauracja proponuje menu regularne i menu degustacyjne” – relacjonuje TikTokerka.

Testerka zamówiła ze swoim partnerem dwa zestawy menu degustacyjne składające się z 5 i z 7 dań. Był to m.in. tatar z dwoma rodzajami wołowiny, kwaśnica z żeberkiem jagnięcym, okoń morski, podhalański pstrąg, polędwica z dzikim brokułem czy creme brule z pistacjami.

TikTokerka zapłaciła za wszystko 678 złotych. 5 dań kosztowało 270 zł, a 7 dań – 370 zł. Herbata kosztowała 27 zł, a woda gazowana – 11 zł.

„Restauracja ta mocno mnie zaskoczyła, brakuje mi słów, żeby opisać to, czego tam doświadczyłam. Absolutnie najlepsza obsługa na Podhalu, najlepsze jedzenie na Podhalu” – podkreśla Aga.

TikTokerka uważa, że restauracja zasługuje na 11 gwiazdek w skali do 10.
„Zakopane potrafi zaskoczyć” – dodaje.

@agatestuje #zakopane ♬ dźwięk oryginalny – WIS || Wyższy Instytut Smaku👸

Internauci wprost nie mogli uwierzyć w relację testerki. Według nich rachunek wbija w fotel.

„kurde tyle to mam na miesiąc na jedzenie” – czytamy w komentarzach

„Wow, mnie też brakło słów, jaki rachunek!” – komentuje internautka

„Napisałam, że tanio nie było. To mój urodzinowy obiad” – odpowiada TikTokerka.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: tiktok, o2.pl / Miniaturka: Autor: RobertParma | Licencja : CC-BY-SA-3.0