in

Malutka dziewczynka zaczęła dawać psu całusy – Rodzice nie sądzili, że zwierzę tak zareaguje.

Rodzice małego dziecka, którzy mają w domu psa, starają się zazwyczaj, aby dziecko nie miało kontaktu z psem lub miało wyłącznie pod ich nadzorem.

Nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć reakcji psa, a także zachowania dziecka – wystarczy, że pociągnie psa mocniej za ucho, a może dojść wtedy do czegoś złego. Z drugiej strony, jeśli zwierzę jest potulne jak baranek nic nie stoi na przeszkodzie, by zapoznało się bliżej z maluchem.

Dziewczynka o imieniu Quinn mieszkająca w San Antonio w Teksasie jest zakochana w psie Larry’m. Gdyby mogła, bawiłaby się z nim cały czas i cały czas okazywała mu czułość.

Quinn jeszcze nie potrafi mówić, ale wie, jak wyrazić swoje uczucia i pokazać, czego chce. Przesyła swojemu psu słodkie buziaki, a Lary odwzajemnia to – ten niesamowity moment został nagrany przez rodziców, którzy wszystkiemu się przyglądali z uśmiechem na twarzy.
 

 
Obejrzyj poniższe nagranie, a nie uwierzysz w to, jak bardzo pies może być przywiązany do dziecka – z takim zwierzakiem żaden rodzic nie bałby zostawić się dziecka w domu! Widać po nim, że zaopiekowałby się dziewczynką najlepiej na świecie!