in

Pytanie w „Milionerach” przerosło uczestnika, skorzystał aż z dwóch kół. Czy znasz odpowiedź?

Nie ma wątpliwości co do tego, że program „Milionerzy” jest uwielbiany przez Polaków. W niemal każdym odcinku pojawiają się pytania, nad którymi można głowić się godzinami. Niektóre z nich są naprawdę trudne. Z pomocą przychodzą uczestnikom koła ratunkowe.

Marcin Caliński wykorzystał aż dwa koła na pytanie, które z pewnością nie należy do łatwych. Czy jesteś w stanie wskazać właściwe rozwiązanie?

Kłopotliwe pytanie

Marcin Caliński to uczestnik, który nie miał problemu z resztą pytań, jednak to sprawiło mu nie lada kłopot – było ono z dziedziny geografii. Gdy Hubert Urbański przeczytał jego treść, nerwy sięgnęły zenitu. Walka rozgrywała się o 20 tys. zł.

Poniżej przedstawiamy treść pytania:

Który półwysep to część Półwyspu Fennoskandzkiego?

A. Apeniński
B. Iberyjski
C. Bałkański
D. Skandynawski

Uczestnik uznał, że najlepiej będzie skorzystać z pomocy przyjaciela. Zadzwonił do niego, ponieważ wiedział, że nie miał problemu z geografią. Niestety pytanie przerosło również przyjaciela, więc gracz zdecydował się na kolejne koło ratunkowe – pół na pół. W pewnym momencie uznał, że zrezygnuje z dalszej gry, jednak ostatecznie postawił na odpowiedź „D” – okazała się ona właściwa!

Marcin Caliński w programie wygrał 40 tysięcy złotych.

Znaliście odpowiedź na to pytanie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: plotek.pl