in

Husky skrzyżowany z mopsem. Aż ciężko uwierzyć w to, jak wygląda – to najdziwniejszy pies świata!

Zarówno mopsy, jak i husky to wspaniałe psy. Ale czy wyobrażaliście sobie kiedyś, jak wyglądałaby hybryda tych dwóch ras? Jak się okazuje, możemy to zobaczyć na własne oczy – obok tego widoku ciężko przejść obojętnie.

Mopsy są psami coraz chętniej wybieranymi przez ludzi na upragnionego pupila do domu. Nie potrzebują dużo aktywności fizycznej, a ich ulubionym zajęciem jest wylegiwanie się. Można by rzec, że prawdziwe z nich leniuchy! Zupełnie inne życie prowadzą psy husky wymagające dużo ruchu na świeżym powietrzu. Jak wyglądałby zatem pies z tak nieoczywistego połączenia? Przedstawiamy nową rasę – pugsky!

Mops i husky w jednym

Husky mają charakterystyczne dla swojej rasy zjawiskowe niebieskie oczy i bujną sierść, co przykuwa uwagę każdego, kto tylko spotka go na swojej drodze. Mopsy mają krótkie nóżki i spłaszczony pyszczek.

Krzyżówka tych ras to najdziwniejszy pies świata, który w ostatnim czasie stał się bardzo popularny i każdy miłośnik zwierząt chciałby go mieć. Co powiesz na mopsa z niebieskimi oczami?

Charakter Pugsky

Według właścicieli tych psów rasa wykazuje cechy zarówno mopsa, jak i husky’ego. Zwierzęta te są ciekawe świata i zazwyczaj przystosowują się do tego, w jaki sposób żyje ich właściciel. Jeśli jest on człowiekiem aktywnym, jego pupil też taki jest, a jeśli woli leniuchować na kanapie, pugsky z chęcią mu potowarzyszy.

Spójrzcie tylko na zdjęcia poniżej!

Źródło: lelum.pl, merdacz.pl