in

Po śmierci mamy chciał posprzątać jej mieszkanie. To, co zobaczył w zamrażarce, mrozi krew w żyłach.

Czasami w życiu przypadkowo dokonujemy odkryć, których nigdy nie chcielibyśmy dokonać. Ta historia pokazuje, jak wielkie i przerażające tajemnice może skrywać jeden człowiek.

Kiedy mama umarła na raka, w kilka dni później syn Adam postanowił odwiedzić jej mieszkanie. To, co w nim zobaczył, sprawiło, że stanął jak wryty. Dopóki mama żyła, Adam Smith opiekował się kobietą. Dziś o jego zmarłej mamie mówią całe Stany Zjednoczone.

Chciał tylko zrobić porządek w mieszkaniu, więc przy okazji zajrzał także do lodówki, aby wyrzucić z niej produkty. Wtedy zobaczył pudełko, które widział już nieraz w dzieciństwie, jednak nigdy nie wiedział, co się w nim znajduje.

,,To pudełko było w lodówce odkąd tylko pamiętam. Jednak nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby zobaczyć, co jest w środku. Ale pamiętam, że mama była bardzo zła, gdy próbowałem go dotknąć. Nie wiedziałem dlaczego. Myślałem, że to jakieś konfitury lub tort.”

Mijały lata, a opakowanie pozostawało w tym samym miejscu. Po śmierci mamy Adam postanowił je otworzyć. To, co w nim zobaczył, mrozi krew w żyłach…

W pudełku było martwe, zamarznięte dziecko.

,,To opakowanie było naprawdę duże i zajmowało większość zamrażarki. Otworzyłem pudełko, dotknąłem koca, który był w nim umieszczony i wyczułem malutką stópkę. Po chwili moim oczom ukazała się główka z włosami. Miałem w rękach zamarznięte dziecko!”

Adam od razu wezwał policję. Powiedział funkcjonariuszom, że nie wie, dlaczego nigdy wcześniej nie zajrzał do pudełka. Był pewien, że to jakiś zamrożony produkt.
 
To nie mieści się w głowie… jak można zrobić coś takiego? Przez tyle lat trzymać w lodówce zamarznięte dziecko?
 

 
,,Jestem w rozsypce i nie potrafię dojść do siebie. Wszystko wskazuje na to, że miałem rodzeństwo.”
 
,,Nawet nie mam już jak spytać mamy, jak do tego doszło. Jedyne, co teraz mi pozostaje, to poczekać na to, co wykaże sekcja zwłok. Czy dziecko kiedykolwiek było żywe? Czy zostało zamordowane? A może chodziło o coś zupełnie innego. Moja mama przez całe życie była kochaną i dobrą osobą. Nie wierzę w to, że mogła się dopuścić czegoś takiego.”
 
Adam po pewnym czasie przypomniał sobie, że mama wspomniała kiedyś o tym, że utraciła dziecko po urodzeniu.
 
Potem jeden z krewnych powiedział, że jego matka urodziła bliźniaki, ale jedno zmarło zaraz po urodzeniu, a drugie postanowiła oddać do adopcji.
 
Jak było naprawdę? Tego Smith na razie nie wie. Ale z pewnością bardzo ciężko jest mu żyć ze świadomością, że stało się coś tak przerażającego…
 
Podzielcie się tą historią na Facebooku!
 
Źródło: en.newsner.com