in

Matka włamała się na Messengera syna i zamarła. Tą historią żyje już cała Polska.

W ostatnim czasie wyszło na jaw istnienie zamkniętej grupy “Psychopaci z Olsztyńskiej”. Można było na niej obejrzeć nagrania ze znęcenia się nad dziećmi z problemami psychicznymi z domów socjalnych.

Aż ciarki przechodzą po plecach. To po prostu niewiarygodne, że młodzi ludzie czerpią rozrywkę ze zgotowania piekła słabszemu od siebie.

Psychopaci z Torunia

“Psychopaci z Olsztyńskiej” to grupa, o której do niedawna wiedzieli tylko nieliczni. Dziś tą historią żyje cała Polska. Sprawa została nagłośniona w mediach. Jedna z matek postanowiła, że opowie swoją historię.

Psychopatami z Olsztyńskiej są nastolatkowie z tzw. „dobrych domów”. Jedną z ich ofiar był 17-latek schizofrenik. Aż strach pomyśleć, że znęcanie się nad innymi mogło stanowić dla nich rozrywkę…

Nastolatkowie postanowili zawinąć chłopaka w dywan, kazali mu pić alkohol, zażywać narkotyki, podpalali jego genitalia, a także kazali jeść włosy łonowe. Oprócz tego zmusili go do wybiegnięcia na ulicę tak, aby potrąciło go auto. To po prostu nieludzkie.

“Nie jestem w stanie sama z nimi walczyć. Włamałam się synowi na Messengera. Niepokoiło mnie jego zachowanie. Znalazłam tę grupę “Psychopatów z Olsztyńskiej”. Kazali mu jeść włosy z miejsc intymnych. Dawali mu narkotyki i alkohol. Grożą mi i moim dzieciom. Że nas skończą. W tej klatce mieszka też osoba, która jest na tych filmikach. Ja nie wiem czy oni nam czegoś nie zrobią jak wy wszyscy pojedziecie. Mamy małe dzieci, oni nam grożą, jesteśmy zastraszeni, boimy się” – żali się matka pokrzywdzonego chłopca.