in

Tak ,,wyprowadza się” psy na spacer w czasie kwarantanny. To już przesada!

Ludzie mają rozmaite pomysły w czasie kwarantanny. Niektórzy nie stosują się do zaleceń i wychodzą z domu, kiedy nie muszą, inni – boją się wyjść nawet na spacer z psem. Czym to skutkuje?

Do sieci trafiło nagranie pokazujące, jak ,,wychodzi się” na spacer z psem w czasie kwarantanny. Internauci są zniesmaczeni i nie pochwalają tego typu zachowań.

Na nagraniu widzimy, jak dwie starsze osoby spuszczają swoje psy na smyczy z balkonu na podwórko, aby mogły załatwić one swoje potrzeby. Chyba nie do końca o to chodziło w unikaniu wychodzenia z domu. Nie należy popadać w skrajności, a zachowanie tej dwójki jest na to doskonałym przykładem.

Niektórzy internauci doceniają pomysłowość tych osób, jednak w większości komentarze są nieprzychylne. każdy z nas obawia się koronawirusa, jednak jako właściciele psów musimy zadbać o to, aby nasze czworonogi mogły załatwiać swoje potrzeby. Wychodźmy na spacer z psem, ale podczas spaceru unikajmy ludzi i stosujmy się do zaleceń – wtedy będziemy bezpieczni i nie będziemy stwarzać zagrożenia dla innych!

Obejrzyj nagranie poniżej. Daj znać w komentarzu co o tym sądzisz i podziel się tym nagraniem z innymi!