in ,

Szczeniak ciągle wydostawał się z klatki pod jej nieobecność. Umieściła więc kamerę by to zbadać!

Psy są często nazywane „najlepszym przyjacielem człowieka”, jednak to nie znaczy, że jedynym i najlepszym przyjacielem pieska zostanie człowiek. Ten 6-letni owczarek niemiecki o imieniu Twitch, obrał sobie na to miejsce nie tylko człowieka, ale także słodkiego maltańskiego szczeniaka o imieniu Sophie.

Kiedy ta kobieta zostawiała swojego szczeniaka w klatce, on za każdym razem jakimś sposobem się z niej wydostawał, gdy nie było jej w pobliżu. Kobieta zupełnie nie miała pojęcia jak on to robi, dlatego zamontowała kamerę zaraz przed tym jak wyszła z mieszkania i ponownie ulokowała swojego malutkiego szczeniaka w klatce (to powszechna metoda, którą stosuje wielu właścicieli w celu zapewnienia szczeniakom należytego bezpieczeństwa).

Mimo tego, że właścicielka poprosiła owczarka o zostawienie Sophie w spokoju, on upewnił się, że jego Pani wyszła i sprytnie wypuścił swoją przyjaciółkę z klatki. To naprawdę mądry psiak, wystarczyło kilka prób z zamkiem, aby klatka była otwarta. Jeśli filmik podarował Ci uśmiech na twarzy, koniecznie podziel się nim ze swoimi bliskimi!