in

Wyszła z autobusu zapominając o torebce. Nie do wiary, co stało się chwilę później.

W ostatnim czasie w Olsztynie doszło do czegoś, co odbiło się głośnym echem w sieci. Mowa o sytuacji, która miała miejsce w jednym z autobusów. Pewna pasażerka wysiadając zapomniała torebki, a już po chwili została ona przywłaszczona przez inną kobietę.

Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Aż nie chce się wierzyć w to, że ktoś jest w stanie postąpić w ten sposób.

Przywłaszczona torebka

Funkcjonariusze policji z Olsztyna poszukują kobiety, która przywłaszczyła sobie torebkę innej pasażerki autobusu. W środku znajdowała się gotówka, dokumenty i telefon komórkowy. Szacuje się, że łączna wartość zguby to ponad 1600 zł.

Nagranie z autobusu opublikowano w sieci. Póki co nie wiadomo, gdzie jest kobieta, która zabrała „bezpańską” rzecz. Być może ktoś ją kojarzy? Do zdarzenia doszło na początku czerwca. Od tamtej pory nie udaje się znaleźć pasażerki.

Policja apeluje o to, aby wszystkie osoby, które mogą w jakikolwiek sposób zidentyfikować kobietę, zadzwonili pod nr tel. 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub lub napisali na skrzynkę mailową: [email protected]. Pasażerka jest oskarżona o przywłaszczenie mienia.

Podziel się tą informacją ze swoimi bliskimi i znajomymi! Może w końcu uda się ją odnaleźć, a torebka trafi do zrozpaczonej właścicielki…

Źródło: o2.pl