fot. tiktok @gracieharper03
in

Zamówiła legginsy. Aż ciężko uwierzyć w to, co znalazła w paczce

Po otrzymaniu przesyłki i rozpakowaniu paczki, Grace została zaskoczona niespodzianką, którą znalazła w środku. Na nagraniu opublikowanym na TikToku pokazała, że w paczce zamiast zamówionych legginsów znalazła figi, które… zdawały się być używane. Kobieta była bardzo zdziwiona i zaniepokojona, ponieważ zastanawiała się, jak mogło dojść do takiego błędu.

Nagranie Grace na TikToku szybko stało się popularne, a użytkownicy platformy wyrazili swoje zdziwienie i zaniepokojenie taką sytuacją. Wiele osób zaczęło dzielić się swoimi doświadczeniami z zakupami online i przestrzegać innych przed podobnymi wpadkami.

Miały być legginsy…

Kobieta zamówiła modne legginsy w czekoladowym odcieniu. Zamiast tego znalazła w paczce… noszone przez kogoś figi!

Zakupy przez internet są wygodne i coraz bardziej popularne, ale jak pokazała historia Grace, wiążą się także z pewnym ryzykiem. Warto pamiętać, że nie zawsze można mieć pewność, co dokładnie znajduje się w zamówionej paczce. W przypadku problemów z zamówieniami zawsze warto skontaktować się z obsługą klienta i w miarę możliwości dokładnie sprawdzić zamówione produkty przed zaakceptowaniem ich odbioru.

Dzięki nagraniu Grace na TikToku inni użytkownicy będą bardziej ostrożni podczas zakupów online i będą mieć na uwadze, że mimo wygody tego sposobu zakupów, zawsze istnieje ryzyko niespodzianek.

@gracieharper03 pretty little thing gave me an extra goodie 🤢🤢 #fyp #plt #gross #pltscandal @prettylittlething ♬ Oh No – Kreepa