in

Poznajecie, kto jest na zdjęciu? Aktor przeszedł przez prawdziwe piekło

Tego aktora z pewnością zna każdy z nas. Jest rozpoznawalny szczególnie dzięki jednej ze swoich ról. Choć wystąpił w tym filmie jako dziecko, do dziś jego popularność nie maleje, ale życie z pewnością nie potoczyło się tak, jakby tego chciał. Wiecie, o kim mowa?

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się z choinką, spotkaniami z rodziną, smacznymi potrawami i prezentami, ale oczywiście także z filmem „Kevin sam w domu”. Przynajmniej raz w życiu wywołał on uśmiech na twarzy każdego z nas.

Kim jest osoba na zdjęciu?

Osoba na zdjęciu to rzecz jasna Macaulay Culkin, aktor którego kojarzymy dzięki rolom takim jak Kevin McCallister w filmach Kevin sam w domu, a także Kevin sam w Nowym Jorku. Wiele osób nie ma pojęcia o tym, co przeżył mężczyzna.

Jego kariera aktorska zakończyła się w wieku zaledwie 15 lat. Tłumaczył się wtedy tym, że się wypalił i ma depresję. Parę lat później doszło do rozwodu jego rodziców, co tylko pogłębiło problemy aktora.

Culkin jeszcze jako nastolatek zaczął brać narkotyki i uzależnił się od heroiny. Zanim skończył osiemnaście lat, ożenił się z Rachel Miner, ale to małżeństwo przetrwało zaledwie dwa lata.

Później aktor związał się z Milą Kunis. Ich związek trwał osiem lat. W 2003 roku ponownie spróbował swoich sił jako aktor, ale do tego potrzebna była zmiana wizerunku, ponieważ wciąż był kojarzony z Kevinem.

Teraz aktor zaczyna zmieniać swoje życie na lepsze. Podkreślał nieraz, że wygrał walkę z uzależnieniem i dba o siebie. Coraz częściej możemy zobaczyć go na okładkach magazynów. Aktor jest aktywny w mediach społecznościowych.

Źródło: empik.com