in

Nagrany wyczyn chłopca chorego na raka dał do myślenia milionom ludzi. Zobacz, co naprawdę znaczy ,,przyjaźń”.

Z pewnością każdy, kto doświadczył w życiu prawdziwej przyjaźni, może potwierdzić, że przyjaciel jest chodzącym aniołem, który pomaga wznosić się ku górze, kiedy nam samym jest trudno.

Wspaniały przykład dają na to dzieci. Mają w sobie bezinteresowność i empatię, której nam dorosłym często brakuje. Dlatego tak ciężko pojąć, że życie może okazać się ciężką próbą również dla nich.

Serca internautów zostały podbite przez pewne nagranie, które dotyczy właśnie cierpienia dzieci, które nie mogą zaznać beztroski.

Można zobaczyć na nim dwóch chłopczyków chorujących na nowotwór. Jeden chłopczyk przesuwa swojego przyjaciela na wózku. Mimo iż mają wenflony i maseczki, potrafią czerpać radość z życia.

Jest to dowód na to, że mimo nieszczęścia można pozostać przyjacielem i wierzyć, że życie ma sens. Potrafić się uśmiechnąć i wyciągnąć do kogoś pomocną dłoń.

Wielu z nas, będąc już dorosłym, narzeka na bardzo wiele błahych spraw, zamiast cieszyć się z tego, co naprawdę ważne. Niech to nagranie da każdemu do zrozumienia, że to, co najważniejsze, jest zawsze w nas – dobro w sercu i radość życia.

Jeśli ciebie również poruszył ten filmik, koniecznie przekaż go dalej!