Fot. Youtube/MAKEOVERGUY
in

Popadła w depresję i potrzebowała zmiany. Po kilku godzinach jej rodzina przeżyła szok swojego życia.

Mary Johnsen z Minnesoty, USA przeżyła ostatnio bardzo ciężkie chwile w swoim życiu – straciła kilku bliskich a w tym matkę, ponadto jej bliski przyjaciel wylądował w szpitalu.

62-latka była w katastrofalnym nastroju, a jej wnuczka to zauważyła i wiedziała, że musi coś z tym zrobić. I wtedy wpadła na genialny pomysł, aby skontaktować się z Christopherem Hopkinsem znanym jako „The Makeover Guy”.
Pomyślała, że niewielka metamorfoza bardzo dobrze wpłynie na psychikę babci i pomoże jej wydostać się z depresji.

Wnuczka postanowiła odzyskać nastrój babci z powrotem po tym strasznym roku. Wszystko było w magicznych rękach Christophera Hopkinsa.

Gdy stylista zaczął opowiadać Mary, o pomyśle jej metamorfozy, kobieta wyglądała na niepewną i nie była gotowa na taką zmianę. Jednak gdy transformacja dobiegła końca, twarz jej wnuczki była absolutnie bezcenna.

Mary była tak zadowolona, że nawet napisała słodką wiadomość do Christophera, którą opublikował na Facebooku.
„Nie wiem jak Ci za to podziękować. Obudziłam się dziś rano i spojrzałam w lustro… i kocham ten widok! Już dawno się tak nie czułam. Wyszłam z Twojego salonu zachwycona i piękna!”

Mary miała coś więcej niż tylko makijaż. Znowu poczuła się piękna i wyjątkowa – a co najważniejsze, od razu poczuła się szczęśliwa. Zobacz jej niezwykłą metamorfozę.