in

Dziecko wybiegło na pasy mimo czerwonego światła. Kierowca walczył, by wyhamować na czas.

Takiego doświadczenia nie życzymy żadnemu kierowcy. Jednak trzeba spojrzeć prawdzie w oczy – sytuacje tego typu przydarzają się i odciskają piętno w psychice człowieka. Chwila, gdy nieomal dochodzi do tragedii, pozostawia jedno pytanie na lata: ,,co by było gdyby?”.

Pewien kierowca zobaczył, że ma zielone światło i może ruszyć. Mimo iż przestrzegał przepisów i nie przekraczał prędkości, to nie wystarczyło…

Na drogę niespodziewanie wybiegło dziecko. Całe szczęście nic nikomu się nie stało, mimo iż widać na nagraniu, jak samochód zahacza o dziecko. Jednak gdyby kierowca jechał szybciej, z pewnością nie skończyłoby się to najlepiej.

Odbiorcy nagrania byli bardzo poruszeni tym widokiem, aż pewnego razu opublikowano film zatytułowany ,,Przestroga dla kierowców”. Kierowcom jednak nie do końca odpowiada taka perspektywa. Przekonują, że to powinna być raczej przestroga dla rodziców, aby bardziej uświadamiali swoje dzieci.
 
Obejrzyjcie nagranie poniżej, aby zobaczyć, jak wyglądało to niebezpieczne zdarzenie. Sądzimy, że zarówno kierowcy, jak i piesi powinni zawsze być czujni. A wy? Co sądzicie na ten temat?
 

Źródło: facebook.com | Fotografie: facebook.com