in

Nastolatek skuty kajdankami widzi, jak policjant nagle upada na ziemię i natychmiast reaguje.

17-letni nastolatek, Jamal Rutledge, został aresztowany i przebywał na posterunku skuty w kajdanki, ale nie spodziewał się, że stanie się tam coś takiego.

We wrześniu Jamal już po raz kolejny został aresztowany z powodu przemocy i włamań przez Departament Policji Fort Lauderdale na Florydzie.
Policjant, który go aresztował upadł na ziemię, a młodzieniec dzięki swojej natychmiastowej reakcji, ocalił mu życie i z przestępcy, szybko stał się bohaterem.

Chociaż młody mężczyzna spokojnie czekał, aż policjant Franklin Foulks skończy papierkową robotę, nagle zauważył, że upada on na ziemię, a także, że wyraźnie łapie się za klatkę piersiową.

Jamal nie wahał się ani chwili, zerwał się i starał się wezwać pomoc.
Ponieważ był on w kajdankach, nie mógł zrobić niczego, poza hałasem, dlatego wielokrotnie kopał w pobliskie drzwi, aby zwrócić uwagę policjantów.


Po chwili, weszli do pokoju i zaczęli reanimować kolegę.
Gdyby nie szybka reakcja nastolatka, Foulks prawdopodobnie nie przeżyłby udaru.

Kilka dni później policja zorganizowała spotkanie komisji miejskiej zarówno dla Jamala jak i policjantów, którzy udzielili pomocy Franklinowi.
Byli chwaleni jako bohaterowie a Jamal w szczególności. To zdarzenie zainspirowało chłopca do pozostania na dobrej drodze.
„Chcę napisać książkę o ludziach, które robią złe rzeczy, ale mogą tak naprawdę zmienić swoje życie, jeśli tylko chcą.”
Obejrzyj nagranie z kamer poniżej i podziel się tą niesamowitą historią ze swoimi bliskimi.