in ,

O włos od tragedii. Ksiądz podczas chrztu uderzył główką dziecka o chrzcielnicę, nagranie poraża

Podczas chrztu w Rosji doszło do czegoś, co po prostu nie mieści się w głowie. Było o włos od tragedii. Duchowny prawie zabił dziecko. Nagranie, które trafiło do sieci, podniosło ciśnienie wszystkim internautom.

Nikt nie może pojąć, jak to w ogóle możliwe. Rodzice dziecka musieli przeżywać prawdziwy dramat. Z pewnością nikt nie chciałby, żeby jego pociechę spotkał podobny los podczas chrztu…

Nagranie, które wstrząsnęło siecią

Uczestnicy chrztu w Gatczynie nie spodziewali się, że fragment uroczystości, która powinna wywoływać raczej pozytywne uczucia, zostanie opublikowany w sieci i wywoła prawdziwą burzę. Wszystko przez zachowanie kapłana, który prawie zabił dziecko.

Na nagraniu możemy zobaczyć, jak prawosławny duchowny zaczyna szarpać roczne dziecko, które nie chciało zamoczyć się w zimnej wodzie. Chłopiec wyrywał się z całych sił. Duchowny nie wytrzymał i zaczął siłować się z malcem tak, że dziecko aż uderzyło główką o chrzcielnicę.

Przerażona mama nie mogła uwierzyć własnym oczom. Postanowiła rzucić się na ratunek, widząc, co wyprawia kapłan. Ten jednak nie dopuścił jej do dziecka. Jak wynika z doniesień rosyjskiej agencji prasowej Ria Novosti, od razu po chrzcie 24-letnia Anastazja Aleksjejewa złożyła na policji zawiadomienie.

Duchowny jednak nie uważa, że zrobił coś złego.

„Mama chłopca pewnie po prostu nudzi się, ma dużo wolnego czasu i nie ma nic do roboty. Zdenerwowała się, choć nic strasznego się nie wydarzyło” – powiedział.

Rosyjskie media informują, że po tym incydencie księdza odsunięto od obowiązków kapłańskich.