Fatima Priest, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons
in

Była świadkiem objawień w Fatimie. Miała wizję o losach Polski, która wbija w fotel

Łucja dos Santos to zakonnica z Portugalii, która była świadkiem objawień Matki Boskiej w Fatimie razem z Franciszkiem i Hiacyntą Marto. Z jej przepowiedni wynika, że tylko jeden kraj przetrwa III wojnę światową. Mowa tu o… Polsce! Te informacje miała jej przekazać Matka Boska – opisała wydarzenia ze szczegółami.

Wizja III wojny światowej

Siostra Łucja z Fatimy podczas objawienia Matki Boskiej zaczerpnęła wiedzy o przyszłych dziejach świata. Wśród wizji znalazł się między innymi zamach na Jana Pawła II. I chociaż zakonnica zmarła w 2005 roku, jej przepowiednie pozostały. Przekazała wszystkie zakonnikowi Augustynowi Fuentesowi – była to jedna z nielicznych osób, z którymi miała kontakt.

W jej wizjach wiele możemy przeczytać także o Polsce, chociażby w związku z III wojną światową. Ma ona być rozpoczęta z użyciem broni jądrowej. Najbardziej ucierpią Niemcy, a także Dania i Holandia – kraje te będą zalane wodą. Paryż prawdopodobnie spłonie, ale nadejdzie czas jego odbudowy.

Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa.- przepowiedziała podobno zakonnica.

Najmniej poszkodowana będzie Polska i to na niej będzie oparta przyszłość po zakończeniu wojny.

„W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem bożym. Polska w swoich granicach będzie realizować prawo boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedliwości, zbrodni i bezprawia” – mówiła zakonnica.

Broń jądrowa nie dosięgnie żadnego miasta w naszym kraju. W większości polskich miast będzie zagrożenie bombardowaniem, dlatego Polacy zostaną ewakuowani, ale wrócą do siebie po kataklizmie.

„Poznań nie będzie zniszczony. W czasie wojny bomby i pociski zagrożą Szczecinowi, portom i Śląskowi. Miast na Ziemiach Zachodnich Niemcy nie będą niszczyć, licząc na ich zagarnięcie. Atakowane będą tylko porty, obiekty strategiczne i przemysłowe. Dużych zniszczeń nie będzie, bo polska obrona do tego nie dopuści” – czytamy.

„Nadchodzące wypadki zmienią oblicze ziemi, a wszystkie narody świata zmuszą do działania. Jedne pod presją wojny, inne na skutek klęsk żywiołowych lub zniszczenia i rozpadu, które niesie broń jądrowa” – dodaje siostra Łucja.

Podziel się tą wizją ze swoimi bliskimi!

Źródło:fakt.pl, fronda.pl, wmeritum.pl