in

III Wojna Światowa wisi na włosku? „Jest obawa, że ten wrzód pęknie”

Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz z Człuchowa, po raz kolejny skupił się na wojnie w Ukrainie i jej możliwych konsekwencjach dla Polski. Według Pana Krzysztofa „mamy ostatni kulminacyjny rok całej nienormalności jaka się dzieje”.

W przeszłości wspominał o widzeniu naszego kraju jako poligonu, gdzie pojawią się wojska i sprzęt militarny, a nastroje społeczne i restrykcje staną się bardziej napięte.

W swoich przepowiedniach wspomniał również o przemieszczaniu się i niepokoju w regionach oraz o ciszy przed nadchodzącą burzą.

„Będą rejony w Polsce, które będą wyglądały jak poligon. I cywile w tych rejonach będą musieli zachowywać musztrę, tak jakby byli w stanie podwyższonej gotowości, ostrożności, a być może to będzie ogłoszony jakiś stan. Na początku mi się kojarzy, że to będzie regionalne, że regiony będą podzielone, dojdzie do takiej narracji medialnej, że ludzie dobrowolnie będą chcieli się przemieszczać, uważając, że kwestia tylko czasu kiedy coś się zacznie, ale w moim poczuciu się nie zacznie u nas, ja mówię o naszym kraju” – tłumaczył jasnowidz z Człuchowa.

Niektórzy słuchający jego transmisji zostali zaniepokojeni jego słowami o możliwym wybuchu III wojny światowej.

„Jeżeli tak będzie to lockdowny, wszystko, co przez 2 lata przeżyliśmy w kwestii zarazy… I tam była pewna dezorientacja społeczna, pewne dziwne rzeczy, które były nam sugerowane, nakazywane… To to, co będzie, będzie o wiele bardziej ostrzejsze i restrykcyjne, kompletnie dezorganizujące normalność w niektórych regionach w naszym kraju. To będzie stan napięcia i gry psychologicznej między Rosją, Białorusią, a pewnymi krajami ościennymi” – przepowiada jasnowidz Jackowski.

Czy to oznacza, że niebezpieczeństwo jest tuż za rogiem? Trudno powiedzieć, ale warto być przygotowanym na różne ewentualności.

„To będzie taka cisza przed, czyli takie, gromadzenie sił, pęcznienie wrzoda, ale jest obawa, że ten wrzód pęknie. Wtedy pęknie on w dwóch miejscach: W części Europy i w rejonie bliskiego wschodu oraz Turcji. Jeżeli tak się stanie, to będziemy mieli do czynienia z początkiem III wojny światowej” – przepowiada jasnowidz z Człuchowa.

Źródło:rozrywka.radiozet.pl