fot. youtube/Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc
in

Stanie się już w wakacje. Glanc ostrzega: „Będzie dużo zamieszania i dużo problemów”

Często stajemy przed tajemniczymi zagadkami, które wydają się wychodzić poza granice naszej codzienności. Wizje jasnowidzów, takich jak Wojciech Glanc, wzbudzają naszą ciekawość i wywołują mieszane uczucia. Ostatnio wizjoner opublikował film na swoim kanale YouTube, w którym podzielił się swoją najnowszą wizją dotyczącą okresu wakacyjnego. Czym nas zaskoczył? Czy jest się czego obawiać? Jak się okazuje, niestety tak…

Niepokojące słowa Glanca

Wakacje to czas oczekiwany przez wiele osób z niecierpliwością. To chwila, kiedy pragniemy oderwać się od codziennego pędu, zrelaksować się i cieszyć pięknem otaczającego nas świata. W tym roku, po długim okresie pełnym wyzwań i niepewności, marzymy o spokojnych i bezpiecznych wakacjach. Chcemy znaleźć ukojenie w objęciach natury, poznawać nowe miejsca i cieszyć się chwilami spędzonymi z bliskimi.

Proroctwo Glanca dotyczące problemów w ruchu lotniczym, będących efektem działań Rosji i polskiego rządu, może wprowadzić niepokój w serca tych, którzy marzą o spokojnych wakacjach. Czy nasze plany podróży zostaną pokrzyżowane? Czy będziemy musieli zmierzyć się z utrudnieniami i ograniczeniami?

„Pierwsza rzecz, która chodzi mi po głowie, bardzo poważna (…) zdarzyły się sytuacje z rakietą, z latającymi balonami i tym podobnymi rzeczami. Ja wam mówiłem, że do tego typu prowokacji będzie dochodziło(…) Ta radziecka armia już tam za bardzo siły nie ma, żeby zrobić coś poważniejszego, więc pozostają w tej chwili swego rodzaju zagrywki psychologiczne” – przekazał Wojciech Glanc w swoim nagraniu.

Jednocześnie wizjoner podkreślił, że wcale nie przewiduje katastrofy, ale ogromny chaos.

„Jeśli mówimy o wakacjach, nie ma się co bać, że dojdzie do jakiejś katastrofy. Jednak możemy spodziewać się zawieruchy w połączeniach lotniczych, ponieważ będzie więcej takich sytuacji (…) Będzie chaotycznie, będzie dużo zamieszania i dużo problemów” – zaznaczył.

Przepowiednie a przyszłość

Czasami przepowiednie się sprawdzają, a innym razem nie. Często interpretacja może być również kwestią sporną, ponieważ otrzymane informacje mogą być niejasne, symboliczne lub potrzebują dodatkowego kontekstu.

Mimo to, dla niektórych ludzi przepowiednie jasnowidzów stają się wsparciem w trudnych momentach. Wierzą, że mogą otrzymać wskazówki dotyczące decyzji życiowych, zdrowia czy miłości. Przepowiednie mogą dawać poczucie kontroli i nadzieję na lepszą przyszłość.

Choć przepowiednie jasnowidzów należy traktować z ostrożnością, warto być świadomym potencjalnych trudności, które mogą nas spotkać. Ważne jest, aby nie dać się zniechęcić i elastycznie dostosować nasze plany, aby zapewnić sobie jak największe bezpieczeństwo i komfort. Przygotowani na ewentualne przeciwności losu, możemy nadal cieszyć się tym wyjątkowym okresem, odkrywać nowe miejsca i tworzyć niezapomniane wspomnienia.

Źródło: Plotek.pl