in

To przerażające, co wydarzy się w 2022 roku. Przepowiednia Baby Wangi szokuje!

Baba Wanga to mistyczka, która zmarła w 1996 roku, jednak za życia cały czas przepowiadała przyszłość i dzięki niej możemy dowiedzieć się, czego spodziewać się w 2022 roku. Udało jej się przewidzieć chociażby rozpad ZSRR i atak na World Trade Center.

Co według niej stanie się w 2022 roku? Aż włos się jeży na głowie. Oby jej przepowiednia się nie spełniła…

Przerażające słowa Baby Wangi

Nie ma wątpliwości co do tego, że zarówno rok 2020, jak i 2021 był bardzo ciężki dla ludzi na całym świecie. Każdy z nas potrzebuje mieć nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli się w końcu spodziewać spokoju i odetchnąć.

Baba Wanga przepowiedziała jednak, że 2022 rok będzie jeszcze bardziej przerażający. Jak informuje „Daily Star”, nieżyjąca już Bułgarka przewidziała, że na Ziemię przybędą istoty pozaziemskie, które niekoniecznie będą do nas pokojowo nastawione.

Poza tym możemy spodziewać się kolejnych klęsk żywiołowych, szczególnie w Azji i Australii. Nadchodzący rok będzie dla tych kontynentów wyjątkowo ciężki.

Według Baby Wangi pojawi się także kolejna pandemia, która będzie o wiele gorsza niż ta, z którą mierzymy się obecnie. Za jej wybuch odpowie stopienie się śmiercionośnej substancji uwięzionej na Syberii.

Indie w przyszłym roku mają się mierzyć z inwazją szarańczy, której przyniesie głód. Oprócz tego dostęp do wody pitnej będzie coraz gorszy.

Baba Wanga przyszła na świat w 1911 roku w Bułgarii. Kiedy miała dwanaście lat, straciła wzrok podczas burzy. Właśnie w tamtej chwili miała posiąść nadprzyrodzone zdolności.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!