in

Turecki przepis na piękno – wygładzi nawet najgłębsze zmarszczki!

Zmarszczki to jeden z największych wrogów kobiet po 30-stym roku życia… Po prostu ich nienawidzą, próbują różnych rzeczy by się ich pozbyć lub jakoś je ukryć. Pierwsze pojawienie się zmarszczek powoduje panikę i rozpacz nawet u najsilniejszych kobiet.

Najgorsze jest to, że zmarszczki często pojawiają się na widocznej powierzchni ciała, która była najbardziej poddana promieniowaniu słonecznemu (twarz, szyja, plecy, ręce i górne części przedramion), co stanowi poważny problem estetyczny.

Jeśli jakiś czas temu Twoja twarz była niemal idealna a teraz patrząc w lustro nie wiesz co począć. Sekret doskonałej skóry jest bliżej niż Ci się wydaje. Zapomnij o wydawaniu pieniędzy i straty czasu w lokalnym spa. Mamy zamiar przedstawić Ci skuteczny turecki przepis na maseczkę odmładzającą. Wszystkie składniki są bardzo łatwo dostępne a efekt wygładzający widać już po pierwszym zabiegu!
turecka-maseczka1x
A więc jak odmłodzić skórę?
Przede wszystkim musisz pamiętać by stosować maseczkę tylko na czystą skórę! Niektóre ze składników mogą wywołać reakcje alergiczne, więc jeśli masz wrażliwą skórę, to lepiej wyklucz miód oraz cynamon i zastąp je żółtkiem jajka.

Składniki:
– 3 łyżki sody oczyszczonej
– 1 łyżeczka miodu
– 1 łyżeczka płynnej witaminy E (dostępna w aptekach)
– ¼ łyżeczki mielonego cynamonu
– 4 łyżeczki mleka

Wymieszaj wszystkie podane składniki, aż cała mieszanina stanie się dosyć gęsta. Po czym nałóż grubą warstwę maseczki na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, omijając okolice oczu i ust. Pozostaw do wyschnięcia. Po 15-20 minutach zmyj nasmarowane miejsca ciepłą wodą, delikatnie masując skórę.
turecka-maseczka2x
Po spłukaniu maseczki, będziesz mógł już zauważyć pierwsze efekty. Stosuj maseczkę 2 razy w tygodniu, możliwie jak najdłużej a z pewnością Twoi nowi znajomi nie będą w stanie odgadnąć ile masz lat!

Źródło:infostil