fot. youtube/Inside Edition
in

Nazwali go wariatem, kiedy mówił, że zamieszka w mobilnym WC. Gdy zobaczyli wnętrze, zmienili zdanie.

Namioty, kontenery, domki na drzewie – Widzieliśmy już naprawdę wiele projektów, gdzie małe pomieszczenia przekształcono w całoroczne i funkcjonalne domy – Ale ten zyskał naszą szczególną uwagę.

Tee Kay widząc wszystkich bezdomnych w Los Angeles w Kalifornii, postanowił pomóc i rozwiązać problem.
„Ludzie, których życie nie oszczędzało i zostali zmuszeni mieszkać na ulicy, próbują zbudować dla siebie lepsze życie, potrzebują jednak swoich czterech ścian i odpowiedniego odpoczynku, aby znów stanąć na nogi.” – mówi Tee.

Pewnego dnia zobaczył przenośną toaletę i został zainspirowany. Pomyślał, że można zrobić z nich dom i pomóc wszystkim potrzebującym dachu nad głową.
„Ludzie myślą, że jestem szalony i to częściowo prawda” – mówi Tee dla portalu Inside Edition.

Prawda jest taka, że toaleta ​​jest o wiele bardziej przestronna niż można sobie wyobrażać.

Mały dom, który został stworzony w mobilnej toalecie dla niepełnosprawnych, zapewnia wszystkie podstawowe potrzeby. Jest łóżko – w którym można wygodnie spać. Domowe posiłki można gotować na przenośnym piecyku. Jest nawet mini lodówka. I miejsce do przechowywania ubrań…
Dużo szafek do przechowywania, w których możesz umieścić wszystkie niezbędne rzeczy…

Mężczyzna wymyślił to, aby pomóc ludziom mieszkającym na ulicy – to rzeczywistość, którą on sam zna bardzo dokładnie. „Sam mieszkałem bez domu od wielu lat” – zwierza się mężczyzna.

Zapoznaj się z tym wyjątkowym pomysłem na poniższym wideo: