in ,

Aż włos się jeży na głowie, co opiekunka robiła z dziećmi w żłobku. Rodzice zamarli widząc nagranie

​Kiedy rodzice oddają swoje ukochane dziecko do żłobka, chcą mieć pewność, że nie stanie się mu krzywda i dostanie on jak najlepszą opiekę. Rzeczywistość jednak niejednokrotnie pokazuje, że nigdy nie wiemy, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami.

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o sytuacji, która miała miejsce w jednym ze żłobków. Do sieci wyciekło nagranie. Aż włos się jeży na głowie!

Przemoc w żłobku

Aż strach pomyśleć, że nawet w takim miejscu jak żłobek, dziecko może być w niebezpieczeństwie. Takie są jednak fakty. W placówce Time of Wonder Academy na Florydzie rozegrał się prawdziwy dramat, o którym usłyszał już cały świat. Wszystko wyszło na jaw po tym, gdy jedna z opiekunek złamała dziecku nogę.

Co więcej, koleżanka opiekunki, która skrzywdziła dziecko w tak okrutny sposób, tylko się temu przyglądała. Milagros Rodriguez zrobiła nic, aby ratować rocznego chłopca. Nie powiadomiła o całej sprawie policji.

Yamirka Menende znęcała się nad dzieckiem i biła je, aż w końcu doszło do złamania nogi. 7 News Boston informuje, że kobieta pracowała jako opiekunka dzienna. Zachowanie 51-latki wyszło na jaw, kiedy poszkodowane dziecko trafiło do lekarza. Gdyby nie to, być może do dzisiaj żaden z rodziców nie miałby pojęcia o tym, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami żłobka…

Chłopiec po przyjściu do domu powiedział, że boli go nóżka. Rodzice zabrali swoje dziecko do lekarza, gdzie okazało się, że miało ono złamaną kość piszczelową i strzałkową. Wtedy właśnie zaczęto podejrzewać, że w żłobku dzieją się makabryczne rzeczy.

Jak się szybko okazało, chłopiec nie był jedynym dzieckiem, nad którym znęcała się opiekunka. Do sieci trafiło nagranie, na którym można zobaczyć, co kobieta robi z dziećmi.

Zarówno 51-latkę, jak i jej koleżankę, która przyglądała się wszystkiemu, co robiła opiekunka, czeka surowa kara.

Tylko spójrzcie na nagranie poniżej!