in

Zaczęły wypadać jej włosy przez leki i wpadła w depresję. Wizyta u stylisty zmieniła ją nie do poznania

Mieszkająca w Minnesocie Lori, podczas poważnych trudności życiowych, postanowiła pójść do… stylisty po pomoc.

Odważyłam się zmienić

Lekarze przekazali Lori złą diagnozę. Przed nią długie leczenie. Szczególnie martwiła się, że nie będzie mogła być z rodziną na Boże Narodzenie. Tylko w szpitalu… Z powodu leczenia jej włosy zaczęły wypadać. I była całkowicie przygnębiona. Ale postanowiła z tym walczyć.

Jak wiesz, wygląd osoby ma duży wpływ na jej stan umysłu. Lori pojechała do słynnego Hopkinsa w mieście Minneapolis w stanie Minnesota. Ten stylista to prawdziwy czarodziej. Christopher ma własny kanał na YouTube, na którym pokazuje nagrania swojej pracy.

Całkiem inna osoba

Lori powiedziała styliście, że od dawna nie była u fryzjera. Ostatni raz podcinała włosy sama w łazience.

Christopher znacznie skrócił pasma włosów. Szyja otworzyła się, spojrzenie natychmiast stało się świeższe. Kolor włosów również wymagał dostosowania. Brązowe włosy z dużymi siwymi włosami w naturalny sposób nie podkreślały pięknych rysów twarzy Lori, ale tylko ją postarzały. Pod rękami mistrza kobieta zmieniła się w blondynkę.

 
Kosmetyki odgrywają ważną rolę. Hopkins postanowił zrobić Lori jasny ​​makijaż. Podkreślił tym rysy jej twarzy. Tonalna podstawa ukryła zaczerwienione plamy na skórze. Oczy stały się większe i bardziej wyraziste od eyelinera i pomalowanych rzęs. Stylista dopasował kolor brwi do nowego koloru włosów. Na ustach wciąż delikatna, różowa szminka.

 
Kobieta była zachwycona. Nie mogła uwierzyć w transformację jaką przeszła. Internauci byli zaskoczeni metamorfozą Lori i pochwalili sztukę Christophera.