in

Najpopularniejszy stylista pokazał, jak wygląda idealna fryzura dla kobiet po 60 roku życia.

Sława przyszła do Christophera Hopkinsa w 1990 roku. Jest znany społeczeństwu jako pisarz, artysta, biznesmen, a także osoba, która dużo wie o pięknym wyglądzie. Dziś ekspert od stylu prowadzi kanał na YouTubie o nazwie The Makeover Guy, w którym publikuje inspirujące filmy z metamorfozą.

Pewnego dnia kobieta z Południowej Dakoty zwróciła się do Christophera. 65-letnia Karen, która wychowała czworo dzieci i dziewięciu wnuków, teraz chciała poświęcić czas i uwagę na siebie oraz zmienić swój wygląd. Siwe włosy psuły jej piękne rysy twarzy.

Stylista postanowił upiększyć wizerunek Karen, skrócił włosy i lekko pokręcił. Ich kolor został także lekko przyciemniony. A dodatkowo delikatny makijaż sprawił, że klientka zaczęła wyglądać znacznie młodziej.

Kiedy Karen zobaczyła swoje odbicie w lustrze, nie mogła wyjść z podziwu. Teraz czuła się bardziej pewna siebie. Publiczność Christophera była również zachwycona jego pracą.

Komentatorzy nazwali kobietę pięknością i porównali ją do gwiazdy filmowej. Internauci szczególnie polubili uśmiech Karen, według nich wygląda teraz o 20 lat młodziej. A Ty, co sądzisz o tej przemianie?