fot. facebook/Ryan Vaughan, freepik
in

Jak kłaść przegródkę przy kasie? Burza w sieci „Niektórzy z was nie wiedzą, jak używać rozdzielacza”

Pewien użytkownik serwisu społecznościowego Facebook opublikował zdjęcie, na którym przedstawił, jak w sposób właściwy oddzielać swoje zakupy od produktów innych klientów na taśmie w markecie. Publikacja ta wywołała wiele reakcji wśród internautów i przyczyniła się do powstania gorącej dyskusji na temat właściwych zasad postępowania podczas robienia zakupów.

Czy mężczyzna miał rację? Co na to pracownicy sklepu? Znamy szczegóły.

Jak korzystać z przegródki?

Dokonanie codziennych zakupów w supermarkecie może wydawać się zadaniem niewymagającym skomplikowanych umiejętności. Jednak niedawno pojawiło się w sieci zdjęcie, które wskazuje na to, że niektórzy klienci mają trudności z oddzielaniem swoich zakupów od towarów innych osób na taśmie kasowej.

Ryan Vaughan, meteorolog i prezenter prognozy pogody, podzielił się w mediach społecznościowych swoim sposobem na rozwiązanie tego problemu. Na zamieszczonym przez niego zdjęciu, pokazał on, jak należy korzystać z przegródek, które są dostępne przy każdej kasie, aby oddzielić swoje zakupy od innych.

„Dziś w sklepie zauważyłem, że niektórzy z was nie wiedzą, jak używać rozdzielacza” – zaczął w swoim poście.

Ryan zaprezentował swoje zdanie na temat korzystania z przegródek na taśmie kasowej – według niego najlepiej jest umieścić je pionowo, a nie poziomo. W ten sposób czujnik zareaguje na obecność przegród i będzie można zachować dystans między produktami.

Mężczyzna zwrócił także uwagę na fakt, że niektórzy klienci używają przegródek jako rodzaju „ogrodzenia prywatności”, co nie tylko utrudnia obsługę, ale też może prowadzić do nieporozumień między klientami.

Na zamieszczonym przez niego zdjęciu, przedstawił przykład, w jaki sposób należy korzystać z przegródek na taśmie kasowej. Ale jak jest naprawdę?

„Członkowie zespołu zawsze zapewniają przyjazną obsługę klienta, niezależnie od preferowanej przez niego metody umieszczania na taśmie przekładki” – podzieliła się swoim zdaniem jedna z sieci supermarketów, rozwiewając przy tym wszelkie wątpliwości.

Pod postem mężczyzny nie zabrakło też komentarzy internautów:

„Może lepiej umieścić to po przekątnej? Czujnik też zareaguje, ale będzie więcej miejsca na zakupy kolejnej osoby” – zasugerował użytkownik.

A Ty? Co o tym sądzisz?