fot. facebook/St. Luke's Lutheran Church of Logan Squar
in ,

Nie do wiary, jak duchowny ubrał się na spotkanie z dziećmi. W momencie usłyszał o nim cały świat

Aaron Musser jest nowo wyświęconym pastorem, który zrobił coś, co sprawiło, że w momencie usłyszał o nim cały świat. Trzeba przyznać, że nie każdy zdecydowałby się na coś takiego.

Duchowny przyszedł na spotkanie biblijne z dziećmi w makijażu, sukience i peruce. Wszyscy przecierali oczy ze zdumienia.

Niezwykła odsłona

Spotkanie miało miejsce 12 grudnia w luterańskim kościele św. Łukasza przy Logan Square w Chicago. Z pewnością usłyszałaby o nim zaledwie garstka osób, gdyby nie fakt, jak wyglądał pastor.

Jego niespotykana odsłona spotkała się z pozytywnym odbiorem. Duchowny w makijażu i sukience z doczepianymi rzęsami zachwycił małych słuchaczy. Do sieci trafiło zdjęcie, obok którego ciężko przejść obojętnie.

Aaron Musser uznał, że wyjaśni, dlaczego w ogóle zdecydował się na coś takiego. Jak się okazuje, jego celem było „wyzwolenie z opresyjnych praw toruje drogę do radości”.

„Stwierdziłem, że włożę sukienkę, tak jak zrobiło to wielu, którzy mnie zainspirowali. Postanowiłem pójść za ich przykładem, pokazując, że wyzwolenie z opresyjnych praw toruje drogę do radości” – tłumaczył duchowny.

Internauci są zachwyceni postawą duchownego. Nie mają wątpliwości co do tego, że dzięki temu jeszcze bardziej przekonał do siebie dzieci i pozostał w tym wszystkim autentyczny.

„Te zdjęcia promieniują radością jak latarnia morska wzywająca nas do świętości Adwentu” – czytamy w komentarzach.