fot. freepik.com
in ,

Ile kosztuje koncert gwiazdy disco polo na weselu? Ceny zwalają z nóg

Dymitr Błaszczyk, popularny youtuber o szerokim gronie obserwujących, postanowił zaspokoić swoją ciekawość i sprawdzić, ile wynoszą stawki za zorganizowanie prywatnego koncertu zespołów disco polo. Zadzwonił do kilku znanych formacji, takich jak Boys, Power Play oraz Piękni i Młodzi, aby dowiedzieć się, jakie są ich warunki.

Rozmowy z przedstawicielami tych zespołów okazały się ciekawym doświadczeniem dla Błaszczyka.

Ile kosztuje prywatny koncert gwiazdy disco polo?

Zapytany o ceny za prywatny występ, zespół Boys podał mu stawkę, która była znacznie wyższa od oczekiwań youtubera. Okazało się, że cena za koncert Boys była jedną z najwyższych wśród zespołów disco polo, co zaskoczyło Dymitra… mowa o 40 tysiącach złotych netto!

„Jeśli chodzi o event weselny, jest to około 35 minut, plus ewentualne bisy. Ja nazywam te bisy „koncertem życzeń”. To wygląda tak, że pan młody prosi o wykonanie piosenki z dedykacją dla swojej żony. Marcin Miller wychodzi „I teraz specjalna dedykacja do pana młodego dla swojej małżonki”” – zdradził menedżer zespołu Boys.

Dymitr Błaszczyk postanowił dowiedzieć się także, ile zespół Power Play życzy sobie za zorganizowanie prywatnego koncertu na weselu. Okazało się, że cena za taką usługę wynosi około 15 tysięcy złotych za występ trwający około 55 minut.

„My tutaj dostosujemy się do pana. Jeżeli pan będzie mógł czymś nas poczęstować, będziemy zaszczyceni. Pan powie „21:00” – jesteśmy „21:00”, pan powie „22:00” – jesteśmy „22:00″. Pan tutaj rządzi” – wyjaśnił zespół.

A co odpowiedziała menadżerka zespołu Piękni i Młodzi?

„Jeżeli chodzi o koncerty na weselach, to są kwoty w okolicach 25 tys. zł wzwyż. Bo to wszystko zależy, gdzie jest wesele. Normalny koncert, taki plenerowy na ten moment kosztuje ok. 35 tys. zł.”

Jak widać, ceny te różnią się w zależności od zespołu, ale każda z nich jest wysoka. Bez wątpienia jednak znajdą się chętni.

Co o tym sądzisz? Napisz w komentarzu!

Źródło: Youtube/Sprawdzam Jak