fot. youtube/@bellesthename
in

Siostry chciały rozsypać prochy taty, nagranie podbija sieć. „Mam to w ustach!”

W ostatnim czasie do sieci trafiło nagranie, które niemal od razu stało się prawdziwym hitem. Ciężko się nie zaśmiać, patrząc na zmagania sióstr próbujących rozsypać prochy taty nad Kanałem Bristolskim. I choć z pewnością miała być to bardzo doniosła i poważna chwila, wyszło jak wyszło.

Ojciec sióstr, Mark Halls, odszedł z tego świata niespodziewanie w 2020 roku, mając 47 lat. Rok później jego córki wpadły na pomysł, że rozsypią prochy w Capstone Hill w North Devon, ich rodzinnym mieście.

Miało być zupełnie inaczej

28-letnia Belle Henry i 22-letnia Tyla Halls z Devon wybrały miejsce nad Kanałem Bristolskim i po raz ostatni chciały pożegnać się ze swoim ukochanym tatą. Nie wszystko jednak poszło po ich myśli.

Tego dnia wiał bardzo silny wiatr. Gdy jedna z sióstr otworzyła urnę nad wodą, prochy buchnęły jej prosto w twarz wraz z silnym podmuchem wiatru. 22-latka była w szoku i nie mogła się opanować.

„Mam to w ustach!” – krzyczała przerażona.

Kobiety ostatnie opublikowały nagranie z całego zajścia na TikToku. Możemy na nim zobaczyć, jak Tyla pluje i kaszle, nie mogąc przestać się śmiać.

„Nagranie podsumowuje go. Był genialny, miał poczucie humoru i był taki zabawny” – tłumaczyła później siostra bohaterki viralowego wideo, jak cytuje „Daily Mail”.

„Kiedy zdarzył się wypadek z prochami, poprawiło nam to nastrój i obie odeszłyśmy ze śmiechem na ustach. Moja siostra Tyla martwi się teraz, że ktoś zobaczy w niej dziewczynę, która wdychała swojego tatę. Myślę, że to całkiem zabawne” – dodała.

Obejrzyj nagranie poniżej

@bellesthename

My sister was the " scatterer ".. I stood behind her 🤣 ##ashes ##ripdad ##scatteringashes ##familyfunday ##fyp ##sea

♬ original sound – Belle’sthename