fot. youtube/Lilian Lesley
in

Coś specjalnego dla fanów „Dirty Dancing”. To wideo nigdy nie było udostępnione publiczności!

Na pewno każdy z Was, choć raz oglądał ten kultowy film. Premiera odbyła się już 30 lat temu, w 1987 roku, jednak cały czas chętnie wracamy do tej produkcji. Jest to już klasyk w swojej dziedzinie.

Właśnie „Dirty Dancing” zapoczątkował falę filmów z motywem tanecznym w tle, dzięki niemu ludzie pokochali takie produkcje.
Patrick Swayze i Jennifer Grey, odtwórcy głównych ról, po premierze zdobyli wielką sławę i dostali szansę, aby zaistnieć w show biznesie. Jennifer nie do końca z niej skorzystała, pozostała aktywna w zawodzie, jednak nie odniosła już sukcesów na miarę „Dirty Dancing”.

Za to Patrick stał się gwiazdą wielkiego formatu.
Jego dorobek artystyczny wciąż powiększał się o kolejne świetne role w światowych produkcjach. Zdobył wielu fanów, scena i ludzie go pokochali.

Niestety wybitny aktor zmarł w 2009 roku, po ciężkiej chorobie, raku trzustki. Show biznes stracił naprawdę wyjątkowego człowieka. Jednak Patrick wciąż jest z nami obecny w swoich filmach, do których chętnie wracamy.

Choroba nie ominęła również Jennifer, kilka lat temu zdiagnozowano u niej raka tarczycy. Na szczęście aktorce udało się pokonać chorobę i na dzień dzisiejszy czuje się już dobrze.
Sławę zdobyła dzięki „Dirty Dancing”, więc nic dziwi fakt, że została zaproszona do wzięcia udziału w programie „Taniec z gwiazdami”, który docelowo wygrała. Odbierając nagrodę wspomniała Patricka, stwierdziła, że taniec był zawsze dla nich najlepszą terapią.

Choć od premiery tego klasyku minęło już 30 lat, wciąż publikowane są rzeczy związane z tym filmem. Niedawno zostało udostępnione w Internecie video nakręcone podczas prób tanecznych.
Wcześniej nikt tego nie widział, koniecznie obejrzyj!