in

Chciał porzucić swojego psa na ulicy. Reakcja zwierzaka mimo ciosów od właściciela, wyciska łzy z oczu.

Zwierzęta są w stanie oddać tyle miłości ludziom, a zamiast tego są wielokrotnie porzucane, zaniedbywane i zmuszane do cierpienia.

Niedawno człowiek o imieniu Stephen Sage Silver był świadkiem jednego z najbardziej przejmujących widoków, jakie miały miejsce tuż przed jego oczami. Pewna para zaparkowała swój samochód w pobliżu jeziora Ming w Bakersfield w Kalifornii i próbowała porzucić swojego psa. Gdy Silver podszedł i stanął twarzą w twarz z mężczyzną, on zagroził mu walką.

Właściciel kopał psa i próbował go odciągnąć od samochodu, a zwierzak i tak machał ogonem z podniecenia, nie wiedząc, że zostanie na drodze zupełnie sam. Gdy piesek zaczynał zdawać sobie sprawę, że coś jest nie tak, nawet wskoczył do pojazdu – po czym został wypchnięty. Gdy mężczyzna odjechał, zwierzak gonił za nim ile tylko miał sił.

Dobrą rzeczą jest to, że Silver to wszystko nagrał i był tam, aby pomóc psu. Poinformował Kern County Animal Services o tym incydencie, a oni zabrali zwierzę pod swoje skrzydła. Modlimy się, aby ten piękny pies znalazł kochający dom.

Jeśli chodzi o jego byłych właścicieli, Silver prosi ludzi o udostępnienie swojego filmu w nadziei na ich identyfikację. Miejmy nadzieję, że staną w obliczu oskarżeń za ten okrutny czyn i nie będą mogli już nigdy mieć zwierzaka.