in

Mężczyźni szaleją na jej punkcie. Gdy mówi im ile ma lat, uciekają.

Pewna kobieta, która zyskała popularność na TikToku, postanowiła zdradzić, ile tak właściwie ma lat. Inni użytkownicy są w szoku, ponieważ myśleli, że jest o wiele młodsza. Aż ciężko uwierzyć w to, że mówi prawdę, patrząc na jej zdjęcia!

Nagranie, które opublikowała w ostatnim czasie, stało się prawdziwym hitem. Ma już 8,2 mln wyświetleń.

Internauci jej nie wierzą

@xxprincessapril #fakebody⚠️⚠️⚠️❌❌⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️ #fyp #viral ♬ original sound – .

„Princessaprilxo” jest obserwowana na TiKToku przez ponad 125 tysięcy osób. Patrząc na nią, ma się wrażenie, że jest bardzo młodą dziewczyną. Prawda jest jednak zupełnie inna. Wyznanie kobiety wywołało prawdziwą burzę.

Jak się okazało, autorka popularnych nagrań ma… 44 lata! Panowie nie wierzą, że to prawda. Do tej pory bardzo im się podobała i myśleli, że mają do czynienia z dziewczyną co najwyżej dwudziestoparoletnią.

„Mężczyźni mnie lubią, dopóki nie powiem im, że mam 44 lata” – wyznaje kobieta na TikToku.

Większość internautów jest mocno zaskoczona i zazdrości kobiecie tak młodego wyglądu. TikTokerka uważa, że ci panowie, którzy po poznaniu jej prawdziwego wieku wycofują się, są po prostu niedojrzali.

„Nie sądzę, że to byli mężczyźni, musisz znać wielu chłopców. Wiek jest niczym, jeśli kobieta ma dobrą osobowość” czy „Wyglądasz przepięknie!” – czytamy w komentarzach.

Znaleźli się też tacy, którzy uważają, że kobieta nie mówi prawdy.

@xxprincessapril

❤️

♬ blood sweat and tears by BTS – Tik Toker

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: WP Kobieta