fot. officialprincess_andre
in

Rodzice od dziecka wysyłali ją na zabiegi upiększające. Dziś ma 15 lat i wygląda jak żywa lalka

Księżniczka, czyli Princessa, jest córką znanego duetu celebrytów z Wielkiej Brytanii – modelki Katie Price i piosenkarza Petera André. Od najmłodszych lat rodzice inwestowali w jej urodę, zabierając ją na różnego rodzaju zabiegi upiększające. Dzięki temu, mimo swojego młodego wieku, piętnastolatka wygląda jak żywa lalka.

15-latka wygląda jak żywa lalka

Princessa nie tylko podąża w ślady swojej sławnej mamy jako modelka, ale również bardzo przypomina ją swoją urodą. Ma długie, kręcone włosy, pełne usta i smukłą figurę, co sprawia, że przypomina Katie Price z czasów początków jej kariery.

„Princessa od zawsze podziwiała mamę i od wczesnego dzieciństwa chciała być modelką dla znanej marki takiej jak Pretty Little Thing.”

Teraz, dzięki swojej ciężkiej pracy, dziecięce marzenie Princessy się spełniło, ponieważ została twarzą firmy Pretty Little Thing.

Niedawno pojawiło się nowe zdjęcie nastoletniej Princessy na Instagramie, na którym reklamuje najnowszą kolekcję ubrań. Zdjęcie zostało wykonane podczas wakacji z okazji urodzin jej taty w Dubaju, Petera André. Ojciec również bardzo pomaga Księżniczce w rozwijaniu kariery jako początkującej modelki, dbając o jej bezpieczeństwo i nadzorując jej pracę.

Jej kariera jako modelki dopiero się rozwija, ale z pewnością będzie kontynuować rodzinny interes.