in

To nie żart – prezydent Duda nagrał rapowy numer! Polacy przecierają oczy ze zdumienia.

W ostatnim czasie cała Polska bierze udział w akcji #hot16challenge2 zainicjowanej przez polskich raperów w ramach walki z koronawirusem. Wziął w niej udział nawet sam prezydent Andrzej Duda, nominowany przez rapera Zeusa.

„Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły” – nawija prezydent w swojej rapowej szesnastce. Wielu ludzi stara się zinterpretować jego słowa w kontekście walki z koronawirusem, jednak pozostaje to naprawdę niezrozumiałą metaforą. Prezydent nominował premiera Mateusza Morawieckiego, więc bardzo możliwe, że niedługo zostaniemy zalani falą rapowych numerów od polityków.

„Fantastyczna akcja #Hot16Challenge2, choć nominacje od Zeusa przyjąłem z lekkim przerażeniem – nigdy nie rapowałem. W natłoku obowiązków dopiero dzisiaj mogłem odpowiedzieć na zaproszenie. Niech muzyka nas łączy w dobrej sprawie!” – pisze na swoim Twitterze prezydent.

Andrzej Duda nominował do dalszej zabawy Marylę Rodowicz, Sebastiana Karpiela Bułeckę, zespół Pectus, Golec Orkiestrę i Mateusza Morawieckiego.

Słuchając nawijki prezydenta, mieliśmy nadzieję, że to fake, jednak nic bardziej mylnego – prezydent postanowił wziąć udział w akcji. Sami oceńcie, jak wyszło.

Podzielcie się tym nagraniem ze swoimi znajomymi – czegoś takiego się nie spodziewaliśmy!