in

Myślała, że dostanie od taty auto na urodziny. Takiej niespodzianki się nie spodziewała

Słodkie, szesnaste urodziny. W Stanach Zjednoczonych to właśnie ten wiek uważany jest za najważniejszy i sugerujący dojrzałość. Dlatego tez tak wielu nastolatków z utęsknieniem wyczekuje swoich szesnastych urodzin, gdyż to właśnie na nich, najczęściej, rodzice decydują się na zakup pierwszego samochodu. Wiąże się to przede wszystkim z nabywaniem prawa do prowadzenia pojazdów.

Poniższy filmik obrazuje sytuację, w której ukochany ojciec prowadzi swoją szesnastoletnią córką na zewnątrz, by podarować jej prezent niespodziankę. Widać wielkie podekscytowanie na twarzy dziewczyny, która prawdopodobnie domyśla się, iż tego dnia dostanie wymarzony i upragniony samochód. Uśmiechnięty mężczyzna, w pewnym momencie podnosi plandekę, aby pokazać swojej córce jej wyczekany pojazd.

Kształt plandeki wraz z czterema, wystającymi spod niej kołami sugeruje, iż dziewczyna dostanie własne auto. Po odkryciu prezentu jest jednak pewna, że takiej niespodzianki nie przewidziała.

Ochoczo jednak decyduje się wypróbować swój nowy pojazd, ku uciesze wszystkich zgromadzonych. Trzeba przyznać, że zmyłka jej taty była przygotowana perfekcyjnie a nastolatka, jeszcze długo nie zapomni zdziwienia, które towarzyszyło jej pod czas odpakowywania prezentu.