fot. tiktok/beauujacksonn
in

Chciała zemścić się na swoim byłym. Oto, co zrobiła! Internauci zniesmaczeni

W ostatnich dniach w mediach społecznościowych pojawiła się historia młodej dziewczyny z Wielkiej Brytanii, która stała się sławna na TikToku. Opublikowała filmik, w którym zaprezentowała, co zrobiła ze skórzaną torebką Louis Vuitton, którą otrzymała od swojego byłego chłopaka. Zgodnie z relacją „New York Post”, 21-letnia dziewczyna przerobiła torbę na „seksowny top” i pochwaliła się efektami swojej pracy w sieci.

Widzowie byli zaskoczeni takim pomysłem. Nagranie z „prezentacji” przygotowanego topu wywołało prawdziwy niesmak!

Tak zemściła się na byłym chłopaku

Zemsta na byłym chłopaku jest często jedną z pierwszych myśli, które przychodzą do głowy po rozstaniu. Jednak, jak pokazuje historia młodej dziewczyny z Wielkiej Brytanii, zemsta może przybrać różne formy. W tym wypadku było to przerobienie drogiej torebki na top.

21-latka nie korzystała z prezentu od swojego ex, dopóki nie wpadła na pomysł, żeby przerobić torebkę na gustowną część garderoby.

Warto podkreślić, że cena takiej torebki waha się od 1,6 tys. zł do nawet 151 tys. zł, jak podaje „New York Post”.

„Po rozplanowaniu wykroju i zobaczeniu, że mam wystarczającą ilość materiału, wiedziałam, że znalazłam idealne zastosowanie dla mojej starej torby” – wyjaśnia dziewczyna.

Internauci skrytykowali TikTokerkę za ten pomysł. Uważają oni, że mogła wykorzystać nieużywaną rzecz w znacznie lepszy sposób.

„Mogłaś sprzedać torbę i zarobić pieniądze” – czytamy.

@beauujacksonn Its better this way 🙂 New post up of me making a cargo skirt from PLT pants ✌🏼 #pov #sewingtiktok #sewing #fashion #fashiondesign #corset #transition #fyp #louisvuitton #custom #upcycling #upcycledfashion #breakup #trending ♬ original sound – 🎧

A Ty? Co o tym sądzisz?

Źródło:o2.pl