in

Syn panny młodej umiera przed ślubem. Nagle pojawia się na nim nieznajomy i zmusza ją do łez.

Wesela powinny być wypełnione miłością i radością. Ale dla Becky Turner jej wielki dzień odznaczał się również niedawnym odejściem jej syna.

Mimo to, Becky starała się, aby ślub z mężczyzną jej marzeń przebiegł jak najlepiej. Wtedy nagle pojawił się nieznajomy, a Becky dosłownie wybuchła płaczem na jego widok.

W październiku 2015 roku, życie Becky Turner zostało wywrócone do góry nogami.
Jej 19-letni syn Triston zmarł w wyniku przypadkowego postrzału. Narządy nastolatka zostały wykorzystane, aby dać życie innym.

Po okresie intensywnego smutku, Becky i jej facet Kelly, mieli wziąć ze sobą ślub na Alasce.
Podczas uroczystości, tuż przed tym, jak Becky i Kelly mieli oficjalnie zostać mężem i żoną – ślub się zatrzymał. Przez kilka miesięcy Kelly ukrywał ogromną niespodziankę dla swej narzeczonej – doprowadził ją i wszystkich gości do łez.

Kelly wytropił 21-letniego Jacoba Kilby – Becky nigdy nie widziała go na oczy – ale miała z nim pewien związek.
Po śmierci Tristona, Jakub otrzymał jego serce i dzięki temu żyje. Teraz stanął twarzą w twarz z matką Tristona, która ledwo mogła uwierzyć, że to prawda.

Jakub przebył ponad 800km, aby pojawić się na weselu. Gdy podszedł do Becky podał jej stetoskop, który położyła na jego klatce piersiowej.
Mogła ona po raz pierwszy od czasu tragicznego wypadku usłyszeć bicie serca swego ukochanego syna. Na swojej stronie na Facebooku Becky napisała:
„To najlepszy prezent… najbardziej niesamowita niespodzianką w moim życiu, dziękuję za troskę o serce Tristona!”.

Post Becky został polubiony przez około 110.000 osób na Facebooku, wielu z nich wysłało nowej narzeczonej pozdrowienia.
„Dziękuję ci, że dałaś życie innym rodzinom, jestem mamą małego chłopca, który otrzymał przeszczep serca. Bardzo mi przykro, że straciłaś swojego ukochanego syna. To cudowne, że zdecydowałaś się dać życie i nadzieję innym, gdy świat Ci się zawalił. Dziękuje Ci bardzo.” – jeden z komentarzy pod wpisem Becky.

Na weselu wszystkie miejsca były wypełnione zakochanymi parami, ale jedno krzesło było zarezerwowane dla Tristona. Napisano na nim specjalną wiadomość, której nikt nigdy nie zapomni.
„Jestem w niebie podczas Twojego wesela, więc co zrobię? Zejdę na ziemię, aby spędzić je z tobą, więc oszczędź mi jedno puste krzesło. Nie zobaczysz mnie, ale ja tam będę.”

Becky otrzymała wspaniały prezent. Jesteśmy pewni, że Triston siedział obok nich i się uśmiechał z innego świata. To jest najpiękniejsza historia, którą czytaliśmy od dawna. Proszę podziel się nią, jeśli również zostałeś poruszony prezentem dla Becky.

Źródło i Fotografie: youtube