in

Panna młoda wręczyła prezent ślubny Panu młodemu. Mężczyzna nie mógł się opanować i wybuchł płaczem.

Ślub to radosne i szczęśliwe wydarzenie w życiu każdego człowieka, poprzedzone ekscytującymi przygotowaniami. Podczas zamieszania podczas uroczystości przyszli małżonkowie nie zapominają o swoich prezentach ślubnych.

Oczywiście każdy z nich próbuje przygotować specjalną i niezapomnianą niespodziankę, aby zadowolić swoją bratnią duszę.

Katie i Derek znali się dobre kilka lat, spędzili dużo czasu ze swoimi rodzinami i dobrze znali rodzinne historie. Krewni z niecierpliwością czekali na to wydarzenie i wreszcie młody człowiek postanowił się oświadczyć.

Katie długo zastanawiała się nad prezentem ślubnym dla swojego wybranka. Chciała go zaskoczyć i uszczęśliwić, ale coraz częściej w jej głowie zaczęła pojawiać się myśl o niezwykłym darze, który z trudem mógł sprawiać radość, ale byłby wyjątkowy i niezapomniany.

Kobieta przypomniała sobie tragiczne wydarzenie, które miało miejsce w rodzinie jej pana młodego kilka lat temu. 12-letni chłopiec, brat Dereka, zginął w tragicznym wypadku. Jego rodzice postanowili przekazać narządy syna tym, którzy ich potrzebowali.

Katie musiała przejść długą drogę, aby znaleźć osobę, która żyła dzięki sercu zmarłego chłopca. Jej poszukiwania zakończyły się sukcesem, a dziewczyna spotkała Grace, która dostała jego serce.

Katie postanowiła zaprosić Grace na ślub. Podczas uroczystości ślubnej dziewczyna pojawiła się z fonendoskopem, który zaskoczył wielu obecnych. Dziewczyna spotkała się z Panem Młodym i opowiedziała mu swoją historię, wskazała na wisiorek, w którym znajdował się obraz jej kardiogramu po przeszczepie serca.

Następnie Grace wręczyła panu młodemu fonendoskop i poprosiła aby wysłuchał jej serca, które kiedyś należało do jego zmarłego brata.

Ani Derek, ani reszta gości nie mogli powstrzymać rosnących emocji. Po tylu latach mógł znów usłyszeć bicie serca swojego brata.