fot. poglądowe freepik.com
in

Był pewny, że żona podaruje mu na urodziny zegarek. Ale gdy otworzył prezent, polały się łzy

Raz do roku każdy z nas ma swoje małe święto – a są nim oczywiście urodziny. To wyjątkowy dzień, kiedy dawni znajomi ślą życzenia, pokazując, że cały czas o nas pamiętają.

Telefon urywa się od połączeń z pozdrowieniami, a nasi najbliżsi starają się, aby był to jak najmilej spędzony czas, przygotowując dla nas niespodzianki i prześcigając się w pomysłach na prezent. Im bardziej oryginalny, tym większe zaskoczenie solenizanta.

Wiedziała o tym pewna kobieta, która podarowała swojemu mężowi coś czego kompletnie się nie spodziewał, a jego radość z tego prezentu była wręcz nie do opisania…
Na początek przygotowała odpowiednią atmosferę, kolacja przy świecach wprowadziła ich w bardzo romantyczny nastrój.

Bardzo miło spędzali razem czas, gdy nagle kobieta kazała swojemu mężowi zamknąć oczy. Mężczyzna posłusznie wykonał polecenia żony i podekscytowany czekał na rozwój wydarzeń.
Tymczasem kobieta wyszła z pokoju i wróciła po chwili. Następnie położyła na kolanach ukochanego małe pudełko. „To coś, co na zawsze odmieni twoje życie”- powiedziała z uśmiechem.

Zaskoczony mąż nie wiedział co to może być. Próbował zgadnąć cóż takiego wyjątkowego kryje się w tak małym pudełku.

Przez głowę mężczyzny przeleciało tysiące myśli.

„Czy to zegarek?” – zapytał zaciekawiony. „Zawsze się spóźniam” – dodał po chwili.
Kobieta w odpowiedzi tylko się uśmiechnęła, gestem zachęcając go, aby otworzył i sam się przekonał.

Mąż zrobił to i oniemiał ze szczęścia!
W środku pudełeczka schowany był test ciążowy z pozytywnym wynikiem. Mężczyzna w tak wyjątkowy sposób dowiedział się, że zostanie ojcem. Wzruszony nie potrafił ukryć łez szczęścia.

Kobieta nagrała ten wyjątkowy moment, zobacz reakcje jej ukochanego na własne oczy. Życzymy parze szczęścia i gratulujemy świetnego pomysłu na prezent!