in ,

Aby zaskoczyć 7-letnią córkę w dniu jej urodzin, mężczyzna poprosił o pomoc ludzi z różnych krajów.

Miłości ojca do swoich dzieci nie można z niczym porównać. Każdy ojciec zrobi wszystko, aby zapewnić dziecku komfort i szczęście.

Potwierdzeniem tego jest Jeremy pochodzący z Cordoba w Argentynie, który zrobił wszystko, co możliwe, aby zaskoczyć swoją córkę z okazji siódmych urodzin.
„Chciałem zrobić dla niej coś specjalnego, aby pokazać, że moja miłość do niej jest bezgraniczna.”, mówi mężczyzna.

Pomysł na prezent

Ten pomysł przyszedł do głowy ojcu dzięki grze, w którą co jakiś czas bawił się z dzieckiem – oboje odpowiadali sobie na pytanie, jak bardzo się kochają.

Pewnego razu przed pójściem spać jego córka o imieniu Pia zapytała go, jak bardzo ją kocha. Ojciec odpowiedział: „To jest tak mocne, że wychodzi poza gwiazdy”. Dziecko zdecydowało, że jeśli dowie się, jak daleko są gwiazdy, zrozumie uczucia ojca wobec niej.

Kilka dni przed swoimi urodzinami Pia poprosiła ojca o specjalny prezent: chciała, aby wszyscy na świecie wiedzieli, jak bardzo ją kocha.

Realizacja niespodzianki

Wtedy Jeremy Fernandez skontaktował się z ludźmi z różnych krajów, prosząc ich o napisanie krótkiej wiadomości o tym, jak bardzo kocha on swoją córkę i pogratulować dziecku w dniu jej urodzin. Ponadto poprosił ich również o podpisanie, skąd wysłali wiadomość.

Jeremy zaczął otrzymywać zdjęcia z plakatami, na każdym z nich widniał kraj nadawcy. Na krótko przed urodzinami mężczyzna wydrukował wszystkie zdjęcia i zostawił je w pokoju córki.

Reakcja córki

 
Dziewczyna była niesamowicie wzruszona i nie mogła powstrzymać łez. Powiedziała Jeremy’emu:
„Wiedziałem, że mnie nie okłamałeś. Dotrzymałeś obietnicy, bardzo cię kocham”.

 
Jeremy podarował dziecku te niezapomniane wspomnienia. Mężczyzna mówi, że odkąd Pia się urodziła, całkowicie zmieniła jego życie na lepsze. Jeremy zrozumiał, czym jest prawdziwa miłość. Prawdziwa miłość jest wtedy, gdy jesteście gotowi oddać wszystko tylko po to, aby ktoś był szczerze szczęśliwy.

 
„Chciałem jej dać coś, co zapamięta na całe życie. Chciałem zostawić wspomnienie, którego nie zrozumie nikt oprócz niej, które będzie tylko jej.”- Jeremy dzieli się swoimi przemyśleniami.