in

Mateusz Morawiecki niespodziewanie opublikował nagranie ze swoim udziałem. W sieci aż zawrzało.

Mateusz Morawiecki opublikował w sieci wpis, który od razu przykuł uwagę każdego. Dotyczy on szczepionki na koronawirusa. Wyszło na jaw, jakim preparatem będzie szczepiony szef rządu.

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza i wciąż musimy walczyć. Jednym ze sposobów na zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa są bez wątpienia szczepionki. Jak się okazuje, Mateusz Morawiecki już się zapisał i czeka na swoją kolej, aby przyjąć preparat. Który?

Mateusz Morawiecki o szczepionce na COVID-19

Szczepienia na koronawirusa to wielki krok, który ma pomóc zatrzymać pandemię. Coraz młodsi ludzie mają szansę zapisać się w kolejce po swoją dawkę preparatu. Wśród nich znalazł się szef rządu, który przygotował wpis i filmik.

„Dziś nadszedł dzień, kiedy mogę powiedzieć: zarejestrowałem się! Wczoraj uruchomiono rejestrację dla mojego rocznika – 1968, więc wziąłem telefon, wykręciłem numer 989, podałem dane… I jest!” – poinformował Mateusz Morawiecki.

Premier ma przyjąć szczepionkę firmy AstraZeneca, która wywołuje skrajne emocje wśród Polaków.

„Szczepionka – Astra Zeneca – już na mnie czeka. Razem ze mną bez problemu zarejestrowała się też moja żona, Iwona. Oboje przygotowujemy się na szczepienie” – przekazał Morawiecki.

Niektórzy internauci stwierdzili, że szef rządu wcale nie zaszczepi się tym preparatem, a jego wpis jest tylko po to, by zachęcić ludzi do tego, by mimo wszystko wybrali AstraZenecę.

„Ciekawe czy będzie to ta sama Astra Zeneca co dla zwykłych ludzi, bo jak widać, to tylko zwykli ludzie mają powikłania lub zaliczają zgon a jakoś nie słychać, żeby politycy lub ich rodziny miały takie nieszczęścia po szczepieniach !!!” – czytamy w komentarzach.

Co o tym sądzicie?

Źródło: Facebook