in ,

Wyszła na jaw prawda o synu Edyty Górniak. Łzy same cisną się do oczu.

Edyty Górniak z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Piosenkarka jest znana i uwielbiana zarówno przez młodych, jak i starszych. W naszym kraju cieszy się ogromnym uznaniem, a poza tym próbuje swoich sił także na arenie światowej.

Często w wywiadach opowiada o swoim synu Allanie, którego kocha nad życie. Nie ma co się jednak oszukiwać, że ich życie nie jest pozbawione problemów. Aż przykro o tym czytać.

Piosenkarka ma dziecko z Dariuszem K. – mężczyzna usłyszał już dużo zarzutów. Wszystko wskazuje na to, że po miłości pomiędzy tą dwójką nie zostało żadnego śladu, ale Edyta cieszy się, że ma tak wspaniałego synka. Chłopak musi się jednak mierzyć z prawdą, z którą nie zawsze do końca potrafi sobie poradzić.

Z ostatnich doniesień prasowych wynika, że życie piosenkarki i jej syna jest wypełnione samotnością – brakiem ojca i męża. Żadna matka nie przejdzie obok tego obojętnie, czytając to.

Samotne matki nie mają łatwego życia – tak samo synowie bez ojców. Edyta Górniak sama wychowuje młodego mężczyznę, co nie jest łatwym zadaniem. Allan widząc poświęcenie matki, postanowił pokazać jej, że to zauważa i zdobył się na coś, co sprawia, że łzy same cisną się do oczu.

W dzień ojca chłopak napisał na Instagramie swojej mamy życzenia – tego piosenkarka z pewnością się nie spodziewała:

„Mamuś wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca” – czytamy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Mamuś, wszystkiego najlepszego z okazji dnia ojca. ‍❤️

Post udostępniony przez “” (@ak7pl)

To jedno krótkie zdanie wyraża wszystko. Widzimy, że dla syna Edyty Górniak matka jest także ojcem.

Prasa zainteresowała się kontaktem Allana z Dariuszem K. i wyszło na jaw, jakie chłopak ma z nim relacje:

„Żadnego telefonu, SMS-a, nic. Zero kontaktu. Allan ma poczucie, że po prostu nie ma ojca” – informuje tygodnik “Świat i ludzie”, jak cytuje Pomponik.

To naprawdę smutne…

W 2014 roku były mąż artystki pod wpływem środków odurzających śmiertelnie potrącił w Warszawie na pasach 63-letnią kobietę. Od tamtego czasu ani razu nie widział się z Allanem, mimo iż wyszedł niedawno na wolność – został warunkowo zwolniony.

“Skoro ojciec nie zabiega o ich kontakt, Allan też nie chce się z nim spotykać. Czuje się skrzywdzony. Przez tyle lat nie interesował się jego losem. Co więcej, podburzał swoich rodziców, żeby wytoczyli Edycie sprawę o widzenie się z Allanem, a on wcale nie miał na to ochoty. I nadal się nie spotykają” – mówi tygodnikowi osoba z bliskiego otoczenia artystki.

Źródło: Pomponik