fot. tiktok/tyleewaters
in

Mówiono im, że są do siebie podobni. Teraz małżeństwo dokonało szokującego odkrycia

Nawet w najbardziej szczerych związkach mogą kryć się sekrety. Taki los spotkał Nicka i Tylee, którzy postanowili podzielić się swoją niezwykłą historią z użytkownikami TikToka. Internauci są zaskoczeni ich nietypowym wyznaniem.

Małżonkowie z Utah odkrywają prawdę

Zaskakujące odkrycie małżonków Waters z Utah stało się tematem gorących dyskusji w sieci. W jednym z ich filmików na TikToku, który zdobył miliony wyświetleń, para wyznała, że niedawno dowiedziała się o swoim wspólnym pokrewieństwie. To była niewiadoma przez cały okres ich randek oraz początkowe lata małżeństwa.

Odkrycie, że są kuzynami, nie wpłynęło negatywnie na ich relację. Co więcej, mimo fal krytyki i komentarzy, para nie zamierza się rozstać. Jednak ich historia nie kończy się tylko na pokrewieństwie. Inny ciekawy fakt dotyczy ich urodzin – obchodzą je tego samego dnia. Dodatkowo wielu ludzi uważa, że są do siebie bardzo podobni, aż do stopnia, że pytają, czy są rodzeństwem.

Reakcje internautów

Ich historia wywołała różnorodne reakcje w sieci. Komentarze pod filmem były mieszane:

„No nieźle! Aż szczęka opadła mi z wrażenia!” – czytamy.

„Mój mąż i ja jesteśmy spokrewnieni w dziesiątej linii. Prawie wszyscy w Utah to moi kuzyni” – dodaje ktoś inny.

„Trochę to niepokojące” – pisze internauta.

„Zamierzacie mieć dzieci?” – pyta kolejny.

Stanowcza odpowiedź pary

Szczegóły, jak doszło do odkrycia ich pokrewieństwa, pozostają tajemnicą. Jednak na pytanie jednego z obserwatorów TikToka, czy chcą nadal być razem po odkryciu ich pokrewieństwa, odpowiedzieli kolejnym filmikiem.

„Długo się nad tym zastanawialiśmy, ale naszą odpowiedzią jest – TAK” – odpowiedzieli na wideo.

W erze mediów społecznościowych, historia Nicka i Tylee pokazuje, że prawdziwa miłość może przetrwać nawet niespodziewane wyzwania.

@tyleewaters I wish I was kidding #marriedlife #husbandwife #couplegoals #couplecomedy #humor #ick #storytime #family #dating #funny #utah #utahcheck #fyp ♬ Sweet Home Alabama – Lynyrd Skynyrd

Źródło: o2.pl